passo
Özkan, Köksal ve Görgöz Gün FM’i ziyaret ettiler

Özkan, Köksal ve Görgöz Gün FM’i ziyaret ettiler

İlimizde çeşitli temaslarda bulunan CHP Bursa Milletvekili Prof. Dr. Yüksel Özkan beraberinde CHP Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal, CHP Afyonkarahisar İl Başkanı Yalçın Görgöz, CHP İl Yönetim Kurulu Üyesi Tuncer Serdaroğlu ile birlikte Gün FM’i ziyaret etti. Özkan Gün FM’in yayınına konuk olarak partisinin gündemdeki konulara bakışını anlattı. Özkan vatandaşın ekonomik sıkıntılarına değinerek CHP’nin çözüm önerilerini […]

İlimizde çeşitli temaslarda bulunan CHP Bursa Milletvekili Prof. Dr. Yüksel Özkan beraberinde CHP Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal, CHP Afyonkarahisar İl Başkanı Yalçın Görgöz, CHP İl Yönetim Kurulu Üyesi Tuncer Serdaroğlu ile birlikte Gün FM’i ziyaret etti.

Özkan Gün FM’in yayınına konuk olarak partisinin gündemdeki konulara bakışını anlattı. Özkan vatandaşın ekonomik sıkıntılarına değinerek CHP’nin çözüm önerilerini sıraladı. Kendisinin de bir hekim olduğunu ve sağlıkçıların birçok sorunu olduğunu söyleyen Özkan, CHP iktidarında hepsinin çözüleceğini kaydetti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır