Reklam

Reklam

passo
“Ozon tedavisine başladık”

“Ozon tedavisine başladık”

Gün FM’de yayınlanan Gündem programına İç Hastalıkları Uzmanı Dr. Tamer Saylam konuk olarak katıldı. Saylam kliniğinde ozon tedavisine başladıklarını kaydetti. “Her hasta özeldir. Sağlık sisteminin ideal ve yeterli olmadığı durumlarda daha faydalı sonuç, kişiye özel tedavi ile mümkün” diyen Salyam, “Kliniğimizde iç hastalıkları kapsamına giren tüm hastalıklar için teşhis ve tedavi imkanı sunulmaktadır. En basit […]

Gün FM’de yayınlanan Gündem programına İç Hastalıkları Uzmanı Dr. Tamer Saylam konuk olarak katıldı. Saylam kliniğinde ozon tedavisine başladıklarını kaydetti.
“Her hasta özeldir. Sağlık sisteminin ideal ve yeterli olmadığı durumlarda daha faydalı sonuç, kişiye özel tedavi ile mümkün” diyen Salyam, “Kliniğimizde iç hastalıkları kapsamına giren tüm hastalıklar için teşhis ve tedavi imkanı sunulmaktadır. En basit ve sık görülen sağlık sorunlarından, en karmaşık ve nadir rastlanılan sağlık sorunlarına kadar hastalarımıza hizmet vermekteyiz” diye konuştu.
“Ozon Terapi vücuttaki oksijen seviyesini yükselterek tüm dokulara fayda sağlar”
Programda ozon tedavisi konusunda bilgiler veren Saylam, “Ozon terapi sağlığı ve yaşam kalitesini artıran, güvenli, etkili ve bilimsel bir uygulamadır. Tüm dünyada geleneksel tıbbi yaklaşımı ve tedavileri destekleyen bir terapidir. Ozon Terapi vücuttaki oksijen seviyesini yükselterek tüm dokulara fayda sağlar. Bağışıklık sistemini güçlendiren, kan dolaşımını hızlandıran,diyabet insülin direnci ve karaciğerde yağlanmayı azaltan anti-aging etkili bir terapidir. Ayrıca kanserin önlenmesinde ve kalp damar hastalıklarının tedavisinde destek bir terapi olarak uygulanabilir” şeklinde değerlendirmede bulundu.
“Doğal bir destekleyici tedavi yöntemi olarak kabul edebiliriz”
Ozon terapi kimlere uygulanabilir sorusuna yanıt veren Saylam, “Enfeksiyonlarda ve enfeksiyonlara karşı korunmak veya bağışıklık sistemini güçlendirmek isteyen, cilt kırışıklıkları, uyku düzensizliği, kronik yorgunluk, depresyon, cinsel istekte azalma, erken yaşlanma, dikkat ve konsantrasyon azalması ve yoğun stres ve baskıya bağlı sıkıntılar yaşayan kişilere önerilir. Ayrıca alerjik hastalıklar, romatizmal hastalıklar, kanser ve kemoterapi uygulamaları, karaciğer, kan dolaşımı ve cilt hastalıkları, yara, akne, sedef hastalığı gibi kozmetik sorunlar, yaşa bağlı görme bozuklukları, diyabet, tansiyon, ülser, Hepatit B ve C gibi pek çok durum için önerilir. Hiçbir yan etkisi olmadığı gibi, hiçbir ilaç ile etkileşim de yapmaz. Bu nedenle insan sağlığını koruma ve hastalıklarla mücadelede ozon tedavisini doğal bir destekleyici tedavi yöntemi olarak kabul edebiliriz” şeklinde konuştu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır