passo
Pazar günü etkinliğe davetlisiniz

Pazar günü etkinliğe davetlisiniz

Gün FM’de yayınlanan Gündem programına Eğitmen ve Yeşilay Annesi Aliye Mete Sert konuk olarak katıldı. Bu Pazar günü Karahisar Gençlik Merkezi’nde saat 13.00’de, ‘Anne Bi Bakar mısın’ isimli bir etkinlik düzenlediklerini kaydeden Sert tüm anne-babaları ve çocukları etkinliğe davet etti. “Etkinliğimiz ücretsiz olup dileyen herkes katılabilir” Yeşilay Afyonkarahisar Şubesi ve Karahisar Gençlik Merkezi işbirliğinde 6 […]

Gün FM’de yayınlanan Gündem programına Eğitmen ve Yeşilay Annesi Aliye Mete Sert konuk olarak katıldı. Bu Pazar günü Karahisar Gençlik Merkezi’nde saat 13.00’de, ‘Anne Bi Bakar mısın’ isimli bir etkinlik düzenlediklerini kaydeden Sert tüm anne-babaları ve çocukları etkinliğe davet etti.
“Etkinliğimiz ücretsiz olup dileyen herkes katılabilir”
Yeşilay Afyonkarahisar Şubesi ve Karahisar Gençlik Merkezi işbirliğinde 6 Ocak Pazar günü Uydukent’te bulunan Karahisar Gençlik Merkezi’nde, ‘Anne Bi Bakar mısın’ isimli bir etkinlik düzenlediklerini belirten Eğitmen ve Yeşilay Annesi Aliye Mete Sert, “Programda yarıyıl tatilinde evde yapılabilecek etkinliklerle ilgili anne ve babalara öneriler sunacağız. Büyükler sunumumuzu izlerken beraberinde getirdikleri çocukları resim yapabilir. Sunum bitiminde uygulama da yapacağız. 0-6 yaş aralığında çocuğu olan anneleri, babaları, ebeveyn adaylarını, büyük anneleri, anne olmayı düşünenleri ve ilgi duyanları etkinliğimize bekliyoruz. Etkinliğimiz ücretsiz olup dileyen herkes katılabilir” şeklinde bilgi verdi.
Eren ve Enes isminde ikiz çocukları olduğunu belirten Eğitmen ve Yeşilay Annesi Aliye Mete Sert, çocuklarından yola çıkarak evde bir sürü eğitici faaliyetler planladığını ve bu faaliyetleri herkesle paylaşmaktan mutluluk duyduğunu söyledi.
Eğitmen ve Yeşilay Annesi Aliye Mete Sert Gün FM’e yayın anısına kokulu taşlarla yaptığı Gün FM yazılı bir isimlik hediye etti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır