Reklam

Reklam

passo
“Polislik kutsal bir meslek”

“Polislik kutsal bir meslek”

Gün FM’de yayınlanan Basın Odası programı dinleyicileriyle buluştu. Gazeteci İsmail Akar’ın hazırlayıp sunduğu programa Gazeteci Polat Yılmaz yorumlarıyla katıldı. Basın Odası programında içinde bulunduğumuz Polis Haftası dolayısıyla tüm polislerimizin haftaları kutlanarak zor görevlerinde başarılar dilendi. “Güvenlik içinde yaşayabilmemizde onların katkısı büyüktür” Polislerimizin teröre karşı askerlerimizle birlikte vatanımızın birliği için kahramanca mücadele ettiklerini söyleyen Gazeteci İsmail […]

Gün FM’de yayınlanan Basın Odası programı dinleyicileriyle buluştu. Gazeteci İsmail Akar’ın hazırlayıp sunduğu programa Gazeteci Polat Yılmaz yorumlarıyla katıldı.
Basın Odası programında içinde bulunduğumuz Polis Haftası dolayısıyla tüm polislerimizin haftaları kutlanarak zor görevlerinde başarılar dilendi.
“Güvenlik içinde yaşayabilmemizde onların katkısı büyüktür”
Polislerimizin teröre karşı askerlerimizle birlikte vatanımızın birliği için kahramanca mücadele ettiklerini söyleyen Gazeteci İsmail Akar, “Şanlı bayrağımızın daima göklerde dalgalanması ve vatanımızın bütünlüğü için çalışan tüm polislerimizin haftalarını ve teşkilatlarının kuruluşunun 171.yıldönümünü kutluyor, zor görevlerinde başarılar diliyorum. Ayrıca şehit olan tüm polis ve askerlerimize rahmet, tüm milletimize de başsağlığı dileklerimi iletiyorum. Polislik kutsal bir meslek. Bizler evlerimizde rahat uyuyabiliyorsak bu hem polisimizin, hem de askerimizin sayesindedir. Güvenlik içinde yaşayabilmemizde onların katkısı büyüktür. Maalesef çok sıkıntılı günler yaşıyoruz. Hem askerimiz, hem de polisimiz doğu ve güneydoğuda teröre karşı cansiperane mücadele ediyor. Allah tüm güvenlik güçlerimizi korusun, burunlarını kanatmasın” şeklinde konuştu.
“Polis milli birliğimizin, bütünlüğümüzün sağlayıcısıdır”
Emniyet teşkilatımızın 171.kuruluş yıldönümünü kutladığını belirten Gazeteci Polat Yılmaz, “Canla, başla çalışan tüm polislerimizin kuruluş yıldönümlerini ve haftalarını kutluyorum. Polis hem dünyada hem de ülkemizde insanların başı dara düştüğünde ilk akla gelen kurtarıcıdır. Polis milli birliğimizin, bütünlüğümüzün sağlayıcısıdır. Bugün polisimiz ordumuzla birlikte teröre karşı omuz omuza mücadele ediyor. Şehit polislerimize rahmet, ailelerine ve milletimize başsağlığı diliyorum. Ülkemiz bugün zorlu günlerden geçiyor ve polislerimiz askerlerimizle birlikte oldukça zorlu görevler üstlendiler. Tüm güvenlik güçlerimiz canları pahasına mücadele ediyorlar. Her bir şehit, yaralanma haberi aldığımızda içimiz kan ağlıyor. Tüm milletin yüreği onlarla beraber. Hainlere gerekli dersleri verdiklerini biliyorum. Hepsinin alınlarından öpüyor, günlerini kutluyorum” diye değerlendirmede bulundu.
Basın Odası programında ulusal ve yerel gündemdeki diğer konularda değerlendirilerek yorumlandı. Gazeteciler Ahmet Tunca ve Ertuğrul Sevim il dışında bulundukları için bu hafta programa katılamadılar.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır