passo
Potuk Sandıklıspor’a İmza Attı

Potuk Sandıklıspor’a İmza Attı

EMRAH POTUK SANDIKLISPOR’DA Spor Toto 3.ligde önümüzde ki sezon iddialı bir takım oluşturmak için transfer çalışmalarını sürdüren Sandıklıspor, 2011-2012 sezonunda ki eski oyuncuları Yücel, Samet ve Coşkun’dan sonra Fenerbahçe’ye transferiyle Türkiye futbolunun transfer yıldızı olan Alper Potuk’un abisi Emrah Potuk’la 2 yıllık sözleşme imzaladı. Kulüp Onursal Başkanı İsmail Elibol’un ofisinde yapılan görüşmelere  Emrah Potuk’un babası […]

EMRAH POTUK SANDIKLISPOR’DA

Spor Toto 3.ligde önümüzde ki sezon iddialı bir takım oluşturmak için transfer çalışmalarını sürdüren Sandıklıspor, 2011-2012 sezonunda ki eski oyuncuları Yücel, Samet ve Coşkun’dan sonra Fenerbahçe’ye transferiyle Türkiye futbolunun transfer yıldızı olan Alper Potuk’un abisi Emrah Potuk’la 2 yıllık sözleşme imzaladı.

Kulüp Onursal Başkanı İsmail Elibol’un ofisinde yapılan görüşmelere  Emrah Potuk’un babası Mustafa Potuk, Alper Potuk’u son anda Fenerbahçe’ye transfer olmasına ikna eden Süleyman Toker, Gazeteci Ertuğrul Sevim, Kulüp Asbaşkanı H.İbrahim Necipoğlu katılırken,  Emrah Potuk görüşmeler sonrasında boş mukaveleye imza attı.  Geçtiğimiz sezon Eskişehir Demirspor’da forma giyen tecrübeli futbolcu, Bank Asya ve 2. lig takımlarından transfer teklifi almasına rağmen Sandıklıspor’u tercih etti.

EMRAH POTUK; “KENDİ MEMLEKETİMİN TAKIMINI TERCİH ETTİM”

Sandıklıspor’a başarılar yakalamak için geldiğini belirten Potuk;”BAnk Asya ve 2.lig takımlarından teklifler aldım. Ancak Sandıklıspor Afyon’u profesyonel ligde temsil eden tek takım. Bu yüzden kendi memleketimin takımı olan Sandıklıspor’u tercih ettim. Sandıklıspor’a büyük başarılar ytaşatmak istiyorum.”dedi.

BABA MUSTAFA POTUK;”AİLE OLARAK BİR HAFTA İÇİNDE 2 TRANSFERE İMZA ATTIK”

İmzalanan sözleşme sonrasında açıklama yapan baba Mustafa Potuk;”Her iki evladımlada gurur duyuyorum. Potuk ailesi olarak bir haftada iki transfere imza attık. Alper Fenerbahçe’yle, Emrah’da Sandıklıspor’la anlaştı. İnşallah Sandıklıspor için ve evladım için hayırlı olur. Temennim başarılı olmaları. İnşallah Alper Potuk’u da Sandıklıspor maçını izlemek için Sandıklı’ya getireceğim”dedi.

BAŞKAN ELİBOL;”ALPER’E FENERBAHÇE, EMRAH’A SANDIKLISPOR HAYIRLI OLSUN”

Sandıklı Belediye Başkanı ve aynı zamanda Sandıklıspor Onursal Başkanı İsmaiL Elibol ise yaptığı açıklamada;”Emrah Potuk’la Sandıklıspor olarak her konuda anlaştık. Yaptığımız görüşmeler sonrasında kendisi boş mukaveleye imza attı. Emrah’a Sandıklıspor, bir Fenerbahçeli olarak da kardeşi Alper’e Fenerbahçe hayırlı olsun. Önümüzde ki sezon iddialı bir takım oluşturmak için transfer çalışmalarımız sürüyor. Hedefimiz 2.lig. Bu yüzden takımımızı bozmamak için  tüm futbolcularımızla en az 2 yıllık sözleşme yapıyoruz. Bu transferin gerçekleşmesinde emeği geçen Ertuğrul Sevim’e ve Süleyman Toker’e teşekkür ediyorum. Alper Potuk’un Fenerbahçe’yi seçmesinde rol oynayan Süleyman bey, Emrah Potuk’un da Sandıklıspor’a transferinde büyük emek sarf etti.”dedi.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır