passo
“Psych-K yöntemi başarılı ve bilimsel bir yöntem”

“Psych-K yöntemi başarılı ve bilimsel bir yöntem”

Gün FM’de yayınlanan Gündem programına Psikolog, Aile ve Çift Terapisti ve Psych-K Kolaylaştırıcısı Meryem Gürpınar konuk oldu. Programda Psych-K (Saykey) yöntemi konuşuldu. Psych-K yöntemi ile ilgili bilgiler veren Gürpınar, “Psych-K, kişilerin hayatta kendilerine koydukları hedeflerin önünde duran bilinçaltlarındaki sınırlayıcı inanç kalıplarını destekleyici kalıplara çevirerek istedikleri değişiklikleri yaratmalarını sağlayan çok etkili ve hızlı bir yöntem. İlişkiler, […]

Gün FM’de yayınlanan Gündem programına Psikolog, Aile ve Çift Terapisti ve Psych-K Kolaylaştırıcısı Meryem Gürpınar konuk oldu. Programda Psych-K (Saykey) yöntemi konuşuldu.

Psych-K yöntemi ile ilgili bilgiler veren Gürpınar, “Psych-K, kişilerin hayatta kendilerine koydukları hedeflerin önünde duran bilinçaltlarındaki sınırlayıcı inanç kalıplarını destekleyici kalıplara çevirerek istedikleri değişiklikleri yaratmalarını sağlayan çok etkili ve hızlı bir yöntem. İlişkiler, kariyer, kişisel güç, parasal durum, maneviyat, fiziksel sağlık, stres, anksiyete, fobi, vajinusmus ve bunun gibi insana dair her konuda PSYCH-K ile kendimizin en iyi versiyonu olma yolunda istediğimiz değişiklikleri yaratabiliriz” diye konuştu.

“PSYCH-K, kişinin kendi gücünü eline almasına olanak sağlar”

“PSYCH-K Kolaylaştırıcısı, danışanın yürüdüğü yolda rehberlik yapar ve o kişinin sahip olduğu bilgeliğin ortaya çıkması için alan tutar” diyen Gürpınar, “PSYCH-K, kişinin kendi gücünü eline almasına olanak sağlar. Ki zaten kalıcı değişiklik ancak bu şekilde mümkün olabilir” şeklinde değerlendirmede bulundu.

Afyon’da Psych-K yöntemini uygulayan tek Psikolog olduğunu vurgulayan Gürpınar’a konuyla ilgili dinleyiciler de sorular yönelttiler.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır