passo
“PTT hayatın her alanında”

“PTT hayatın her alanında”

Afyonkarahisar PTT Başmüdürü Mehmet Örsdemir Gün FM’in konuğu oldu. Örsdemir programda çalışmalarıyla ilgili bilgiler verdi. Örsdemir PTT’nin hayatın her alanında hizmet verdiğini kaydetti. Türkiye’nin en köklü, güvenilir ve saygın kurumlarından PTT’nin günümüzde geleneksel posta hizmetlerinin yanı sıra kargo-lojistik, bankacılık ve e-ticaret alanlarında da faaliyetlerini sürdürdüğünü kaydeden Afyonkarahisar PTT Başmüdürü Mehmet Örsdemir, “Türkiye’de geniş bir hizmet […]

Afyonkarahisar PTT Başmüdürü Mehmet Örsdemir Gün FM’in konuğu oldu. Örsdemir programda çalışmalarıyla ilgili bilgiler verdi. Örsdemir PTT’nin hayatın her alanında hizmet verdiğini kaydetti.
Türkiye’nin en köklü, güvenilir ve saygın kurumlarından PTT’nin günümüzde geleneksel posta hizmetlerinin yanı sıra kargo-lojistik, bankacılık ve e-ticaret alanlarında da faaliyetlerini sürdürdüğünü kaydeden Afyonkarahisar PTT Başmüdürü Mehmet Örsdemir, “Türkiye’de geniş bir hizmet ağına sahip kurumumuz gidilmeyen yere gitmek, olunmayan yerde olmak hedefleri doğrultusunda vatandaşlarımızın beklentilerini karşılamak için hizmetlerini her geçen gün çeşitlendiriyor ve geliştiriyor. Kurumumuz 179 yıldır vatandaşlarımıza aralıksız güvenilir ve kaliteli hizmet sunmaya devam ediyor” diye konuştu.
“420 personelimizle Afyonkarahisar halkına hizmet vermekteyiz”
Afyonkarahisar PTT Başmüdürlüğü olarak 20 merkez, 27 şube, 52 acente olmak üzere toplam 99 adet otomasyona açık işyeri ve 54 adet PTT matik ile vatandaşlara hizmet verdiklerini belirten Örsdemir, “2019 yılında Selçuklu, Hoca Ahmet Yesevi, Kanlıca şubelerini yeni konseptimizle hizmete açtık. Ayrıca Afyonkarahisar merkezimizin yoğunluğunu almak için Sahipata Merkez Müdürlüğümüzü hizmete açtık. Şu an 420 personelimizle Afyonkarahisar halkına hizmet vermekteyiz” şeklinde değerlendirmede bulundu.
“Yöresel ürünlerimizi 20 Kasım tarihinden itibaren indirimli taşıyacağız”
İlimizin gastronomi şehirleri arasına girdiğini anımsatan Örsdemir, “Biz de PTT Kargo olarak yöresel ürünlerimizi 20 Kasım tarihinden itibaren 3 ay boyunca yüzde 30 indirimli taşıyacağız. Patates, Afyon ekmeği, sucuk, lokum, haşhaş, ekmek kadayıfı gibi ürünlerimizi göndermek isteyenler PTT Kargoyu tercih ederek indirimden faydalanabilirler” diye konuştu.
Örsdemir yayın sonrası Gün FM Yönetim Kurulu Başkanı Fadime Akar ile de görüşerek teşekkürlerini iletti.
Örsdemir’e yayın esnasında PTT Başmüdür Yardımcısı Hüseyin Kızıltaş, İşletme Hizmetleri Müdürü Mustafa Kızılöz, Pazarlama-Satış Sorumluları Ahmet Türköz ve Nagihan Aysu Kalaycıoğlu da eşlik ettiler.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır