passo
“PTT istiklalden istikbale her dönemde milletle el ele”

“PTT istiklalden istikbale her dönemde milletle el ele”

Gün FM’de yayınlanan Gündem programına PTT Afyonkarahisar Başmüdürü Mehmet Örsdemir konuk olarak katıldı. Gün FM Genel Yayın Yönetmeni Faruk Bangir’in sorularını yanıtlayan Örsdemir, “İstiklalden istikbale her dönemde milletle el ele hareket eden PTT sürekli büyüyor, yenileniyor. Her alanda atılım yaparak inovasyonu önemsiyor, dijital dönüşümü gerçekleştiriyor ve dünya markası olma hedefinde hızlı ve emin adımlarla ilerlemeye […]

Gün FM’de yayınlanan Gündem programına PTT Afyonkarahisar Başmüdürü Mehmet Örsdemir konuk olarak katıldı. Gün FM Genel Yayın Yönetmeni Faruk Bangir’in sorularını yanıtlayan Örsdemir, “İstiklalden istikbale her dönemde milletle el ele hareket eden PTT sürekli büyüyor, yenileniyor. Her alanda atılım yaparak inovasyonu önemsiyor, dijital dönüşümü gerçekleştiriyor ve dünya markası olma hedefinde hızlı ve emin adımlarla ilerlemeye devam ediyor” diye konuştu.

“Işıklar, Taşoluk, Anıtpark şubelerinde yenileme yaptık”

Afyonkarahisar PTT Başmüdürlüğü olarak 19 merkez, 16 şube, 60 acente olmak üzere toplam 95 adet otomasyona açık işyeri 373 personel ve 25 adet PTT matik ile hizmet verilmekte olduğunu belirten Başmüdür Örsdemir, “Buna ilaveten planlanan ve lokasyonu belirlenen 7 adet şubenin kabulü yapılmış olup, en kısa zamanda PTT bank konsepti tamamlanıp vatandaşlarımızın hizmetine sunulacaktır. Bu 7 şube Erenler, AKÜ Tıp, Devlet Hastanesi, Kurtuluş, Esentepe, Sandıklı-Adliye ve Emirdağ-Adliye şeklindedir. Bununla birlikte Işıklar, Taşoluk, Anıtpark şubelerinde halkımıza daha nezih bir ortamda hizmet verebilmek amacıyla yenileme çalışmalarını yapıyoruz” şeklinde konuştu.

“PTT Kargo en geniş kapsamlı ulaşım ağına sahip”

PTT Kargo’nun çalışmalarından da söz eden Örsdemir, “Ülkemizde en geniş kapsamlı ulaşım ve teslim ağına sahip olmakla birlikte, toplamda 4500’e yakın işyerimizde halkımıza ülkemizin her noktasında ekonomik, hızlı, güvenli ve kaliteli hizmet vermekteyiz. Bu konuda en son 8-9 Eylül 2017 tarihlerinden İzmir’de Genel Müdürlüğümüzce düzenlenen Kargo Çalıştayı’nda PTT Kargo olarak mevcut kalitemizi artırıp halkımıza daha iyi hizmet sunabilmek için gerekli altyapı çalışmaları başlatılmış ve alınan kararla hızla uygulamaya konulmaya devam etmektedir. PTT Kargo olarak yapmış olduğumuz dönemsel kampanya ve özel günlerde müşterilerimize indirimli kargo taşıma imkanı sunuyoruz. 1-30 Eylül tarihleri arasında üniversite öğrencilerimize özel kargo indirim kampanyamız devam etmekte olup, bununla birlikte sosyal sorumluluk kapsamında halkımızın daha çok kitap okuyabilmesi için indirimli kitap gönderme kampanyamız sürekli devam etmektedir” diye değerlendirmede bulundu.

“Anılarınızı ölümsüzleştirmek için kişisel pul hizmetimizle tanışmaya davet ediyoruz”

Kişisel pul bastırılması konusunda da bilgi veren Başmüdür Örsdemir, “Bu hizmetimizin kapsamında, gerçek ve tüzel kişiler tarafından gönderilen görsel objeler pul olarak basılacak ve gerek hatıra amaçlı, gerekse postada kullanılabilecektir. Kişisel pul yaptırmak isteyenler PTT merkezlerimize bizzat gelerek veya kurumumuzun internet sitesindeki kişisel pul sekmesinden başvuruda bulunabilirler. Anılarınızı ölümsüzleştirmek için sizleri kişisel pul hizmetimizle tanışmaya davet ediyoruz. Afyonkarahisar halkımıza hizmetlerimizi sunmak için PTT merkezlerimize bekliyoruz” dedi.

Yayın sonrası Gün FM Yönetim Kurulu Başkanı Fadime Akar ile görüşen PTT Afyonkarahisar Başmüdürü Mehmet Örsdemir yayın dolayısıyla Akar’a teşekkür etti. Akar ise Örsdemir’in başarılı çalışmalarının devamını diledi.

Yayın esnasında Posta İşletme Müdürü Mehmet Aslan ile Pazarlama Sorumlusu Ömer Tekik de hazır bulundular.

PTT Afyonkarahisar Başmüdürü Mehmet Örsdemir yayın anısına Gün FM Yönetim Kurulu Başkanı Fadime Akar ile Gün FM Genel Yayın Yönetmeni Faruk Bangir’e PTT logolu saat hediye etti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır