passo
“PTT kaliteli hizmet sunuyor”

“PTT kaliteli hizmet sunuyor”

Gün FM’de yayınlanan Gündem programına Afyonkarahisar PTT Başmüdürü Mehmet Örsdemir konuk olarak katıldı. Gün FM Genel Yayın Yönetmeni Faruk Bangir’in sorularını yanıtlayan Örsdemir çalışmalarıyla ilgili bilgiler verdi. “Türkiye’nin en köklü, güvenilir ve saygın kurumlarından PTT bugün geleneksel posta hizmetlerinin yanı sıra kargo-lojistik, bankacılık ve e-ticaret alanlarında faaliyet yürütmektedir” diyen Örsdemir, “Türkiye’de geniş bir hizmet ağına […]

Gün FM’de yayınlanan Gündem programına Afyonkarahisar PTT Başmüdürü Mehmet Örsdemir konuk olarak katıldı. Gün FM Genel Yayın Yönetmeni Faruk Bangir’in sorularını yanıtlayan Örsdemir çalışmalarıyla ilgili bilgiler verdi.

“Türkiye’nin en köklü, güvenilir ve saygın kurumlarından PTT bugün geleneksel posta hizmetlerinin yanı sıra kargo-lojistik, bankacılık ve e-ticaret alanlarında faaliyet yürütmektedir” diyen Örsdemir, “Türkiye’de geniş bir hizmet ağına sahip kurum vatandaşlarımızın beklentileri doğrultusunda faaliyetlerini her geçen gün çeşitlendiriyor ve geliştiriyor. 177 yıldır vatandaşlarımıza aralıksız güvenilir ve kaliteli hizmet sunmaya devam ediyor” diye konuştu.

“PTT pazar hacmini günden güne daha da genişletmektedir”

Yerli ve milli kuruluşumuz PTT’nin ülkemizin en ücra köşelerine uzanan yaygın bir hizmet ağı bulunduğunu belirten Afyonkarahisar PTT Başmüdürü Mehmet Örsdemir, “2008 yılında kargo hizmetlerini hayata geçiren PTT yıllar boyunca posta alanında edindiği tecrübeyi kargoya da taşıyarak tecrübesini günümüzün teknolojik olanaklarıyla da harmanlamakta ve yurt dışında da TURPEX adıyla kargo hizmetlerini yürütmektedir. Posta, kargo ve bankacılıktaki başarılarının yanı sıra geleceğin en önemli sanal ticari platformu olan e-ticaret alanında da kısa zamanda büyük başarılar elde ederek 2012 yılından bu yana ePttAVM.com adlı siteden de elektronik ticaret faaliyetlerini yürütmektedir. 7 milyondan fazla ürünü müşterilerine kaliteli, güvenli ve ekonomik sunmaya devam ediyor. PTT yabancı işbirlikçileriyle de Pazar hacmini günden güne daha da genişletmektedir” şeklinde değerlendirmede bulundu.

Örsdemir Afyonkarahisar PTT Başmüdürlüğü olarak 19 merkez, 24 şube ve 56 acente olmak üzere toplam 99 adet otomasyona açık işyeri ve 43 adet Pttmatik ile hizmet verdiklerini kaydetti.

Yayın sonrası Gün FM Yönetim Kurulu Başkanı Fadime Akar  ile de görüşen Örsdemir yayın anısına Türkiye-Endonezya ortak konulu pullarını hediye etti. Akar ise Örsdemir’e nazik hediyesi dolayısıyla teşekkür ederek, çalışmalarında başarılar diledi.

Yayın esnasında PTT İşletme Hizmetleri Müdürü Mehmet Aslan, İşletme Hizmetleri Müdürlüğü Personelleri Mehmet Ali Çengelci ve Ömer Tekik de hazır bulundular.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır