passo
“Sabunlar ilgi görüyor”

“Sabunlar ilgi görüyor”

Afyonkarahisar Kadın Kültür Evleri ve Gün FM işbirliğinde süren Kadına Dair programına Sandıklı Kadın Kültür Evi Müdiresi Hatice Ülgüner ve Kadın Kültür Kooperatifi Başkanı Gülay Perçin konuk oldu. Sandıklı Kadın Kültür Evi’nde eğitim faaliyetlerinin sürdüğünü söyleyen Sandıklı Kadın Kültür Evi Müdiresi Hatice Ülgüner, “Kadınlarımızın ilgisinden ve katılımlarından son derece mutluyuz. Kadın Kültür Evleri’ne emek veren […]

Afyonkarahisar Kadın Kültür Evleri ve Gün FM işbirliğinde süren Kadına Dair programına Sandıklı Kadın Kültür Evi Müdiresi Hatice Ülgüner ve Kadın Kültür Kooperatifi Başkanı Gülay Perçin konuk oldu.
Sandıklı Kadın Kültür Evi’nde eğitim faaliyetlerinin sürdüğünü söyleyen Sandıklı Kadın Kültür Evi Müdiresi Hatice Ülgüner, “Kadınlarımızın ilgisinden ve katılımlarından son derece mutluyuz. Kadın Kültür Evleri’ne emek veren tüm yetkililere teşekkür ederiz” diye konuştu.

“Büyük bir özveri ve keyifle çalışıyoruz”

Ürettikleri sabun çeşitlerinin ilgi gördüğünü ve siparişler aldıklarını söyleyen Sandıklı Kadın Kooperatifi Başkanı Gülay Perçin, “Doğal sabunlar üretiyoruz. Herkese ürettiğimiz bu doğal sabunları güvenle kullanabilir. Büyük bir özveri ve keyifle çalışıyoruz. Üretmekten dolayı çok mutluyuz. Destek olan tüm yöneticilerimize teşekkür ediyoruz” şeklinde değerlendirmede bulundu.

Sandıklı Kadın Kültür Evi Müdiresi Hatice Ülgüner ve Kadın Kültür Kooperatifi Başkanı Gülay Perçin yayın sonrası Gün FM Yönetim Kurulu Başkanı Fadime Akar ile görüştü.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır