passo
Sadioğlu asfalt, parke yol ve kaldırım çalışmalarını anlattı

Sadioğlu asfalt, parke yol ve kaldırım çalışmalarını anlattı

Afyonkarahisar Belediyesi ve Gün FM işbirliğinde süren Şehir Saati programına Afyonkarahisar Belediyesi Fen İşleri Müdürü Onur Sadioğlu konuk oldu. Sadioğlu programda Fen İşleri Müdürlüğü’nün çalışmalarını anlattı. 2021 yılı asfalt çalışmalarına değinen Afyonkarahisar Belediyesi Fen İşleri Müdürü Onur Sadioğlu, “Selçuklu, Orhangazi, Dervişpaşa, Nazmi Saatçi, Kocatepe, Hoca Ahmet Yesevi, Dörtyol, Mareşal Fevzi Çakmak Mahalleleri ile alt geçit […]

Afyonkarahisar Belediyesi ve Gün FM işbirliğinde süren Şehir Saati programına Afyonkarahisar Belediyesi Fen İşleri Müdürü Onur Sadioğlu konuk oldu.
Sadioğlu programda Fen İşleri Müdürlüğü’nün çalışmalarını anlattı.
2021 yılı asfalt çalışmalarına değinen Afyonkarahisar Belediyesi Fen İşleri Müdürü Onur Sadioğlu, “Selçuklu, Orhangazi, Dervişpaşa, Nazmi Saatçi, Kocatepe, Hoca Ahmet Yesevi, Dörtyol, Mareşal Fevzi Çakmak Mahalleleri ile alt geçit tamamlandıktan sonra Adnan Menderes ve İsmet İnönü caddelerinde asfalt çalışmaları olacak. Yenice, Ali Çetinkaya Mahallesi, Akçin tarafı çevre yolu bağlantısı, Ertuğrulgazi, Battalgazi, İsmail, Küçükçobanlı mahalleleri ile Saraydüzü’ne kadar sathi yol çalışmalarımız mevcut” şeklinde konuştu.
Sadioğlu parke yol ve kaldırım çalışmalarını anlattı
Marulcu ve Hamidiye Mahallelerinde parke yol çalışmalarının başladığını belirten Sadioğlu, “Selçuklu, Ali İhsan Paşa, Küçük Çobanlı, Yeni Emniyet Müdürlüğü ve Paşa Camii civarı ve Fatih Mahallesinde kaldırım ve bordür çalışmaları sözleşme aşamasında. İkinci Dumlupınar Caddesi, Anbaryolu, Akçin, Ertuğrulgazi deprem konutları kaldırım çalışmaları 15 Haziran ihalesi yapılacak” diye değerlendirmede bulundu.
Programda yapılan çalışmalar tüm yönleriyle değerlendirildi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır