passo
“Sağlık hizmetleri dinamik bir ekiple yürütülüyor”

“Sağlık hizmetleri dinamik bir ekiple yürütülüyor”

Afyonkarahisar İl Sağlık Müdürü Yrd. Doç. Dr. Serhat Korkmaz Gün FM’de yayınlanan Sağlık Olsun programına konuk olarak katıldı. Gün FM Genel Yayın Yönetmeni Faruk Bangir’in sorularını yanıtlayan Korkmaz ilimizde sağlık hizmetlerinin genç ve dinamik bir ekiple yürütüldüğünü kaydetti. Uzun yıllardır ilimizde sağlığın içinde olduğunu belirten Afyonkarahisar İl Sağlık Müdürü Yrd. Doç. Dr. Serhat Korkmaz, “Geçtiğimiz […]

Afyonkarahisar İl Sağlık Müdürü Yrd. Doç. Dr. Serhat Korkmaz Gün FM’de yayınlanan Sağlık Olsun programına konuk olarak katıldı. Gün FM Genel Yayın Yönetmeni Faruk Bangir’in sorularını yanıtlayan Korkmaz ilimizde sağlık hizmetlerinin genç ve dinamik bir ekiple yürütüldüğünü kaydetti.

Uzun yıllardır ilimizde sağlığın içinde olduğunu belirten Afyonkarahisar İl Sağlık Müdürü Yrd. Doç. Dr. Serhat Korkmaz, “Geçtiğimiz Kasım ayında İl Sağlık Müdürü olarak göreve başladım. Göreve geldiğimizden bu yana yeni yapılanma çalışmalarını ve atamaları tamamladık. İşini çok seven, genç ve dinamik bir ekiple ilimizdeki sağlık hizmetlerini yürütüyoruz. Hem il merkezinde hem de ilçelerimizde tespit ettiğimiz eksiklikleri gideriyoruz. Ekibimizle uyum içinde çalışıyoruz. Tüm vatandaşlarımız sağlıkla ilgili yaşadığı sorunları bizlere iletebilirler. Her zaman vatandaş odaklı bir çalışma anlayışı içerisindeyiz” diye konuştu.

“Afyonkarahisar Devlet Hastanesi birkaç tane şehir hastanesinden daha büyük”

Afyonkarahisar Devlet Hastanesi’nin gerek hasta kapasitesi, gerekse yatak kapasitesi açısından önemli bir büyüklüğe sahip olduğunu belirten Korkmaz, “Afyonkarahisar Devlet Hastanesi birkaç tane şehir hastanesinden daha büyük. Güçlü bir konumda. Bir sürü önemli ameliyat hastanemizde başarıyla yapılıyor. Başhekimimiz Op. Dr. Mehmet Duran ve ekibine başarılar dilerim. İlçe hastanelerimizde de tespit ettiğimiz eksiklikleri gidermek adına çalışmaya devam ediyoruz” şeklinde değerlendirmede bulundu.

Yayın sonrası Gün FM Yönetim Kurulu Başkanı Fadime Akar ile görüşen Afyonkarahisar İl Sağlık Müdürü Yrd. Doç. Dr. Serhat Korkmaz yayın dolayısıyla teşekkür etti. Akar ise Korkmaz’a görevinde başarılar diledi.

Gün FM’de her Salı İl Sağlık Müdürlüğü’nün katkılarıyla yayınlanan Sağlık Olsun programında İl Sağlık Müdürü Yrd. Doç. Dr. Serhat Korkmaz dinleyicilerden gelen soruları da yanıtladı.

İl Sağlık Müdürü Yrd. Doç. Dr. Serhat Korkmaz Gün FM Anı Defterine de görüşlerini yazarak imzaladı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır