passo
“Şampiyona bu yıl 4-6 Eylül tarihleri arasında”

“Şampiyona bu yıl 4-6 Eylül tarihleri arasında”

Gün FM’de yayınlanan Gündem programına Türkiye Motosiklet Federasyonu Asbaşkanı Mahmut Nedim Akülke konuk olarak katıldı. Akülke, Dünya Motokros Şampiyonası’nın 2020 yılında da 4-6 Eylül tarihleri arasında Afyonkarahisar’da gerçekleştirileceğini kaydetti. “Hazırlıklara başladık” “Milyonlarca insanın yakından takip ettiği Dünya Motokros Şampiyonası 4-5-6 Eylül 2020 tarihlerinde Afyonkarahisar’da gerçekleşecek” diyen Akülke, “Dünya Şampiyonası’nın hazırlıklarını ara vermeden sürdürüyoruz. Geçen seneden […]

Gün FM’de yayınlanan Gündem programına Türkiye Motosiklet Federasyonu Asbaşkanı Mahmut Nedim Akülke konuk olarak katıldı.
Akülke, Dünya Motokros Şampiyonası’nın 2020 yılında da 4-6 Eylül tarihleri arasında Afyonkarahisar’da gerçekleştirileceğini kaydetti.
“Hazırlıklara başladık”
“Milyonlarca insanın yakından takip ettiği Dünya Motokros Şampiyonası 4-5-6 Eylül 2020 tarihlerinde Afyonkarahisar’da gerçekleşecek” diyen Akülke, “Dünya Şampiyonası’nın hazırlıklarını ara vermeden sürdürüyoruz. Geçen seneden daha iyi bir organizasyona imza atmak istiyoruz. Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek ve ekibiyle koordinasyon toplantısını gerçekleştirdik. Sayın Valimiz Mustafa Tutulmaz ve Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek olmak üzere tüm idarecilerimize bizlere verdikleri destekten dolayı çok teşekkür ederiz. Yine görkemli bir spor ve sanat aktivitesi planlıyoruz” diye değerlendirmede bulundu.
“Mustafa Ceceli ve Haluk Levent sahne alacak”
Şampiyonada ünlü sanatçılar Mustafa Ceceli ve Haluk Levent’in sahne alacağı bilgisini aktaran Akülke Afyonkarahisar’ın bu önemli organizasyona sahip çıkması gerektiğini belirtti. Ayrıca üçüncü sanatçının da yine çok özel bir star olacağını söyleyen Aküke yakın bir zamanda bu üçüncü sanatçının da belli olacağını ve kamuoyuyla paylaşacaklarını kaydetti.
“50 bin ünite kan toplandı”
Pandemi günlerini Türkiye Motosiklet Federasyonu olarak verimli geçirdiklerini söyleyen Akülke, “Federasyon olarak Kızılay’a kan bağışında bulunduk. Ülke genelinde toplam 50 bin ünite kan toplandı. Ayrıca sporcularımız Vefa Sosyal gruplarıyla irtibat halinde oldular. Anlamlı çalışmalar gerçekleştirildi. Tüm emek verenlere teşekkür ederim” şeklinde değerlendirmede bulundu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır