passo
“Şampiyonaya sahip çıkın”

“Şampiyonaya sahip çıkın”

Gün FM’de yayınlanan Gündem programına Türkiye Motosiklet Federasyonu As Başkanı Mahmut Nedim Akülke konuk olarak katıldı. Akülke 6-8 Eylül tarihleri arasında ilimizde düzenlenecek olan Dünya Motokros Şampiyonası biletlerinin normalde 100 TL’den satıldığını ancak bayrama özel Afyonlular için bayramın son gününe kadar 50 TL’den satılacağını söyledi. “Bu yıl yarışlar Cumhurbaşkanlığımızın himayesinde” Milyonlarca insanın yakından takip ettiği […]

Gün FM’de yayınlanan Gündem programına Türkiye Motosiklet Federasyonu As Başkanı Mahmut Nedim Akülke konuk olarak katıldı. Akülke 6-8 Eylül tarihleri arasında ilimizde düzenlenecek olan Dünya Motokros Şampiyonası biletlerinin normalde 100 TL’den satıldığını ancak bayrama özel Afyonlular için bayramın son gününe kadar 50 TL’den satılacağını söyledi.
“Bu yıl yarışlar Cumhurbaşkanlığımızın himayesinde”
Milyonlarca insanın yakından takip ettiği Dünya Motokros Şampiyonası’nın 18. ayağı 6-8 Eylül 2019 tarihlerinde Afyonkarahisar’da gerçekleşecek” diyen Akülke, “Uluslararası Motosiklet Federasyonu (FIM) tarafından açıklanan takvimde Türkiye’nin göstermiş olduğu başarılı organizasyon iki farklı şampiyona ile ödüllendirildi. Türkiye’nin Dünya çapında tanıtılmasına katkıda bulunan motor sporlarının en popüler etkinliği Dünya Motokros Şampiyonası ile birlikte Dünya Kadınlar Şampiyonası ve Avrupa Motokros Şampiyonası da Afyonkarahisar’a gelecek. 6-7-8 Eylül 2019 tarihlerinde Afyon Motor Sporları Merkezi’nde 4 sınıfta yüzlerce sporcu hem Dünya hem de Avrupa Şampiyonu olmak için ter dökecek. Bu yıl yarışlar Cumhurbaşkanlığımızın himayesinde düzenlenecek. Dünya Motokros Şampiyonası, Dünya Kadınlar Şampiyonası ile birlikte 6-8 Eylül tarihleri arasında Afyonkarahisar’da gerçekleştirilecek” şeklinde konuştu.
“Bayram sonuna kadar biletler 50 TL”
Bilet fiyatlarının normalde 100 TL’den satıldığını belirten Akülke, “Bayrama özel Afyonlular için bir kampanya düzenledik. Bayramın son gününe kadar Afyonlular biletleri Park Afyon AVM’deki standımız ile Söz Marketlerden 50 TL’ye alabilecekler. Dünya Motokros Şampiyonası’nı ve konserleri, etkinlikleri kaçırmayın. Herkesi festivale sahip çıkmaya çağırıyorum” diye değerlendirmede bulundu.
Şampiyonada ünlü sanatçılar Fedon, Aleyna Tilki ve Murat Boz da sahne alacaklar.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır