passo
Şampiyonaya sayılı günler kaldı

Şampiyonaya sayılı günler kaldı

Gün FM’de yayınlanan Gündem programına Türkiye Motosiklet Federasyonu As Başkanı Mahmut Nedim Akülke konuk olarak katıldı. Akülke 6-8 Eylül tarihleri arasında ilimizde düzenlenecek olan Dünya Motokros Şampiyonası biletlerinin normalde 100 TL’den satıldığını ancak Afyonlulara özel Pazar gününe kadar 50 TL’den satıldığını söyledi. “Bu yıl yarışlar Cumhurbaşkanlığımızın himayesinde” Milyonlarca insanın yakından takip ettiği Dünya Motokros Şampiyonası’nın […]

Gün FM’de yayınlanan Gündem programına Türkiye Motosiklet Federasyonu As Başkanı Mahmut Nedim Akülke konuk olarak katıldı. Akülke 6-8 Eylül tarihleri arasında ilimizde düzenlenecek olan Dünya Motokros Şampiyonası biletlerinin normalde 100 TL’den satıldığını ancak Afyonlulara özel Pazar gününe kadar 50 TL’den satıldığını söyledi.
“Bu yıl yarışlar Cumhurbaşkanlığımızın himayesinde”
Milyonlarca insanın yakından takip ettiği Dünya Motokros Şampiyonası’nın 18. ayağının 6-8 Eylül 2019 tarihlerinde Afyonkarahisar’da gerçekleşeceğini söyleyen Akülke, “6-7-8 Eylül 2019 tarihlerinde Afyon Motor Sporları Merkezi’nde yüzlerce sporcu hem Dünya hem de Avrupa Şampiyonu olmak için ter dökecek. Bu yıl yarışlar Cumhurbaşkanlığımızın himayesinde düzenlenecek. 6-8 Eylül tarihleri arasında ilimizde gerçekleştirilecek olan şampiyonaya tüm Afyonkarahisarlıları bekliyoruz” şeklinde konuştu.
“Afyonlular için bir kampanya düzenledik”
Bilet fiyatlarının normalde 100 TL’den satıldığını belirten Akülke, “Afyonlular için bir kampanya düzenledik. Pazar gününe kadar Afyonlular biletleri Park Afyon AVM’deki standımız ile Söz Marketlerden 50 TL’ye alabilecekler. Dünya Motokros Şampiyonası’nı ve konserleri, etkinlikleri kaçırmayın. Festivale sahip çıkıp, mutlaka katılalım” diye değerlendirmede bulundu.
Şampiyonada ünlü sanatçılar Fedon, Aleyna Tilki ve Murat Boz da sahne alacak olup birçok ödüllü yarışma da düzenlenecek.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır