passo
Sandıklı sabunuyla da gündemde

Sandıklı sabunuyla da gündemde

Afyonkarahisar Kadın Kültür Evi ve Gün FM işbirliğinde süren Kadına Dair programına Sandıklı Kadın Kültür Evi Müdiresi Hatice Ülgüner ve Sandıklı Kadın kooperatifi Başkanı Gülay Perçin konuk oldular. “Kadınlarımızın ilgisinden son derece mutluyuz” Sandıklı Kadın Kültür Evi’nde sabun ve kabaktan süs eşyaları ürettiklerini söyleyen Sandıklı Kadın Kültür Evi Müdiresi Hatice Ülgüner, “Kadınlarımızın ilgisinden ve katılımlarından […]

Afyonkarahisar Kadın Kültür Evi ve Gün FM işbirliğinde süren Kadına Dair programına Sandıklı Kadın Kültür Evi Müdiresi Hatice Ülgüner ve Sandıklı Kadın kooperatifi Başkanı Gülay Perçin konuk oldular.

“Kadınlarımızın ilgisinden son derece mutluyuz”

Sandıklı Kadın Kültür Evi’nde sabun ve kabaktan süs eşyaları ürettiklerini söyleyen Sandıklı Kadın Kültür Evi Müdiresi Hatice Ülgüner, “Kadınlarımızın ilgisinden ve katılımlarından son derece mutluyuz. Kadın Kültür Evleri’nin hayata geçmesinde emeği olan Sayın Valimiz Gökmen Çiçek ve Saygıdeğer eşleri Sümeyra Çiçek’e ne kadar teşekkür etsek azdır. Yine Sandıklı Kaymakamımız Eflatun Can Tortop ve Belediye Başkanımız Mustafa Çöl’e de katkıları için çok teşekkür ederiz” diye konuştu.

“Sabunlar ilgi görüyor”

Ürettikleri sabun çeşitlerinin ilgi gördüğünü ve siparişler aldıklarını söyleyen Sandıklı Kadın Kooperatifi Başkanı Gülay Perçin,  “Doğal sabunlar üretiyoruz. Herkese ürettiğimiz bu doğal sabunları güvenle kullanabilir. Büyük bir özveri ve keyifle çalışıyoruz. Üretmekten dolayı çok mutluyuz. Destek olan tüm yöneticilerimize teşekkür ediyoruz” şeklinde değerlendirmede bulundu.

Program sonrası Sandıklı Kadın Kültür Evi yetkilileri Gün FM Yönetim Kurulu Başkanı Fadime Akar’a Gün FM logolu kabaktan yapılan abajur hediye ettiler. Akar bu anlamlı hediyeye teşekkür ederek, Sandıklılı üreten kadınlarla gurur duyduklarını söyledi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır