passo
Sandıklılı kadınlar ürettikleri sabunlarıyla iddialı

Sandıklılı kadınlar ürettikleri sabunlarıyla iddialı

Afyonkarahisar Kadın Kültür Evleri ve Gün FM işbirliğinde süren Kadına Dair programına Sandıklı Kadın Kültür Evi Müdiresi Ezgi Sezici Güler, Kadın Kooperatifi Başkanı Gülay Perçin, Sabun Üreticisi ve Kadın Kültür Evi Katılımcısı Merve Ülgüner konuk olarak katıldı. Katılan konuklar programda çalışmalarından söz ettiler. “Kadınlarımızın ilgisinden ve katılımlarından son derece mutluyuz” Sandıklı Kadın Kültür Evi’nde sabun […]

Afyonkarahisar Kadın Kültür Evleri ve Gün FM işbirliğinde süren Kadına Dair programına Sandıklı Kadın Kültür Evi Müdiresi Ezgi Sezici Güler, Kadın Kooperatifi Başkanı Gülay Perçin, Sabun Üreticisi ve Kadın Kültür Evi Katılımcısı Merve Ülgüner konuk olarak katıldı.
Katılan konuklar programda çalışmalarından söz ettiler.
“Kadınlarımızın ilgisinden ve katılımlarından son derece mutluyuz”
Sandıklı Kadın Kültür Evi’nde sabun ve kabaktan süs eşyaları ürettiklerini söyleyen Sandıklı Kadın Kültür Evi Müdiresi Ezgi Sezici Güler, “Kadınlarımızın ilgisinden ve katılımlarından son derece mutluyuz. Kadın Kültür Evleri’nin hayata geçmesinde emeği olan Sayın Valimiz ve Saygıdeğer eşlerine ne kadar teşekkür etsek azdır. Yine Sandıklı Kaymakamımız ve Belediye Başkanımıza da katkıları için çok teşekkür ederiz” diye konuştu.
“Sabunlar ilgi görüyor”
Ürettikleri sabun çeşitlerinin ilgi gördüğünü ve siparişler aldıklarını söyleyen Sandıklı Kadın Kooperatifi Başkanı Gülay Perçin, tüm kadınları Kadın Kültür Evi’ne beklediklerini söyledi.
“Herkes kullanabilir”
Sabun Üreticisi ve Kadın Kültür Evi Katılımcısı Merve Ülgüner ise doğal sabunlar ürettiklerini söyleyerek herkese üretilen sabunları kullanmalarını tavsiye etti.
Program gün anısına çekilen fotoğraflar ile son buldu.
Program sonrası Sandıklı Kadın Kültür Evi yetkilileri Gün FM Yönetim Kurulu Başkanı Fadime Akar’a el emeği ürünlerinden hediye takdim ettiler.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır