passo
“Sandıklı’ya güzel hizmetler yapacağız”

“Sandıklı’ya güzel hizmetler yapacağız”

Gün FM’de Gazeteci İsmail Akar’ın sunduğu Seçime Doğru programının konuğu MHP Sandıklı Belediye Başkan Adayı Dr. Hakan Bolcal oldu. “İnsanlara hizmet etmeyi seviyorum” 2009 seçimleriyle siyasete başladığını kaydeden MHP Sandıklı Belediye Başkan Adayı Dr. Hakan Bolcal, “İsmail Elibol’un başkanlığında Belediye Meclis üyesi olarak 2009 tarihinden bu yana Sandıklı’ya hizmet ettik. İnsanlara hizmet etmeyi seviyorum. Siyaset […]

Gün FM’de Gazeteci İsmail Akar’ın sunduğu Seçime Doğru programının konuğu MHP Sandıklı Belediye Başkan Adayı Dr. Hakan Bolcal oldu.

İnsanlara hizmet etmeyi seviyorum”

2009 seçimleriyle siyasete başladığını kaydeden MHP Sandıklı Belediye Başkan Adayı Dr. Hakan Bolcal, “İsmail Elibol’un başkanlığında Belediye Meclis üyesi olarak 2009 tarihinden bu yana Sandıklı’ya hizmet ettik. İnsanlara hizmet etmeyi seviyorum. Siyaset topluma hizmet etme sanatıdır. Ben toplumumu, hizmet etmeyi ve sanatı da çok seviyorum. Belediyecilik kolay bir iş değil. Özellikle ilçede belediyecilik yapabilmek için birçok şartın oluşması gerekiyor. 2009 yılından bu yana zor şartlara rağmen birçok engeli ortadan kaldırabildiğimize ve Sandıklı’ya güzel hizmetler yaptığımıza inanıyorum. Belediye Meclis üyesi olarak görev yaptığım 5 yıl boyunca ben bir anlamda belediyecilik stajı yaptım. Belediyecilik adına önemli deneyimler edindim. Şimdi hizmet bayrağını devralıp, güzel hizmetler yapabilme adına başkan adayı oldum” diye konuştu.

İlçemizin tüm mahalle, cadde ve sokaklarında incelemelerde bulunduk”

Projelerini bilimsel olarak hazırlamak amacıyla Selçuk Üniversitesi’nden bir ekiple Sandıklı’yı baştan aşağıya incelediklerini belirten Bolcal, “İlçemizin tüm mahalle, cadde ve sokaklarında incelemelerde bulunduk. İncelemeler sonrasında trafik ve ulaşım sorunlarının çözümü hakkında hazırlanacak raporlar doğrultusunda seçim beyannamesi hazırlıyoruz. Sorunları biliyoruz, çözümlerimizde bilimsel olacak” dedi.

Bütçeyi iyi yönetecek ve sorunları çözceğiz”

İktidar partisinin adayı seçilmezse ilçeye yatırım gelmeyeceği gibi bir algı oluşturulmaya çalışıldığını belirten Bolcal, “Oysa bu doğru değil. Sonuçta nüfusa göre bir bütçe geliyor. Bunu iyi yönetir ve disiplinli çalışırsanız güzel hizmetler yapabilirsiniz. Biz Sandıklı’ya güzel hizmetler yapacağız. Bütçeyi iyi yönetecek ve sorunları çözceğiz” şeklinde değerlendirmede bulundu.

Yayın sonrası bir süre Gün FM Yönetim Kurulu Başkanı Fadime Akar ile de görüşen Bolcal, Gün FM’e yayınlarında başarılar diledi. Akar ise Bolcal’a teşekkür ederek, seçim çalışmalarında kolaylıklar diledi.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır