passo
Sarıgül Gün FM’in konuğu oldu

Sarıgül Gün FM’in konuğu oldu

Türkiye Değişim Partisi Genel Başkanı Mustafa Sarıgül Gün FM’i ziyaret ederek Gazeteci İsmail Akar’ın konuğu oldu. Sarıgül programda güncel meselelere partisinin bakış açısını anlattı. Afyonkarahisar’ın Cumhuriyet’in kazanıldığı topraklara ev sahipliği yapan bir il olduğunu söyleyen Sarıgül Afyonkarahisar’ın tarihi önemine dikkat çekti. Türkiye Değişim Partisi (TDP) Genel Başkanı Mustafa Sarıgül programda cezaevindeki mahkumlar için de “genel […]

Türkiye Değişim Partisi Genel Başkanı Mustafa Sarıgül Gün FM’i ziyaret ederek Gazeteci İsmail Akar’ın konuğu oldu. Sarıgül programda güncel meselelere partisinin bakış açısını anlattı.

Afyonkarahisar’ın Cumhuriyet’in kazanıldığı topraklara ev sahipliği yapan bir il olduğunu söyleyen Sarıgül Afyonkarahisar’ın tarihi önemine dikkat çekti.

Türkiye Değişim Partisi (TDP) Genel Başkanı Mustafa Sarıgül programda cezaevindeki mahkumlar için de “genel af” çıkarılması çağrısında bulundu.

“Şu anda içeride bulunan 250 bine yakın kader mahkumu arkadaş için ‘Affet Türkiye’m’ diyoruz” diyen sarıgül,  “Anneler, babalar ve çocuklar için Affet Türkiye’m. Bizim devletimiz şefkatli, vicdanlı devlettir. Bizim devletimiz, kendi vatandaşlarına yüreğini açan devlettir. Buradan bütün siyasi partilere çağrıda bulunuyorum. 250 bin kader mahkumunu anneler, babalar, çocuklar için affet Türkiye’m diyorum” şeklinde değerlendirmede bulundu. Bütün siyasi partilere çağrıda bulunan Sarıgül, “Af çağrımıza destek verin. Çağrımız siyasi değil, vicdani çağrıdır” diye konuştu.

Sarıgül’e program esnasında kalabalık parti grubu eşlik etti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır