• DOLAR
  $4.093,7000
  ( ₺9,74 )
 • EURO
  $1,0832
  %1,21
 • ALTIN
  $60.693,9500
  %1,79
 • BIST
  93,6133
  ( ₺0,16 )
“Sen değiş, dünyan değişsin”

“Sen değiş, dünyan değişsin”

Yaşam ve Eğitim Koçu Demet Gökyar Gün FM’in konuğu oldu. Gökyar programda insanın hayattaki mutluluğu, huzuru ve başarısının kendini tanıması ve kendini iyi yönetmesi ile alakalı olduğunu söyledi. “Zihin beden bütünlüğünde kişinin işletim programıdır” diyen Gökyar, “Beynimizi, vücudu yöneten bilgisayar gibi düşündüğümüzde bilinçaltı bilgisayarın yazılım programıdır. Çocukluktan bu yana hatta ana rahmine düştüğümüz andan itibaren […]

Yaşam ve Eğitim Koçu Demet Gökyar Gün FM’in konuğu oldu. Gökyar programda insanın hayattaki mutluluğu, huzuru ve başarısının kendini tanıması ve kendini iyi yönetmesi ile alakalı olduğunu söyledi.
“Zihin beden bütünlüğünde kişinin işletim programıdır” diyen Gökyar, “Beynimizi, vücudu yöneten bilgisayar gibi düşündüğümüzde bilinçaltı bilgisayarın yazılım programıdır. Çocukluktan bu yana hatta ana rahmine düştüğümüz andan itibaren annemizin duygu ve düşüncelerini, en az 7 nesil atalarımızdan aldığımız kodları DNA hücrelerimize kodluyoruz. Yani bilgisayarın hard diski gibi kayıtları atıyoruz. 0-6 yaş arası kodlanan her şey hayatımızı şekillendiriyor. Bilinçaltı hayatımızın yüzde 95’ini yönetiyor. Beynimizin bilinçli olarak ancak yüzde 5’ini kullanıyoruz” şeklinde konuştu.
“Hayatın sırrı düşüncede”
“Hayatın sırrı düşüncede” diyen Gökyar, “Düşünce gücü çok önemli. Bu nedenle konuştuklarımızı, düşüncelerimizi iyi seçmeliyiz ki iyi şeyler bizi bulsun. Ben çok şanssızım diyoruz mesela. Ben yapamam gibi sözcükler yerine şanslıyım, yapabilirim demeliyiz. Çünkü enerji o kadar hızlıdır ki size ne olduğunu anlayana kadar tüm hayatınız değişmiş olabilir. Sen değiş, dünyan değişsin. Değişime kendimizden başlamalıyız” diye değerlendirmede bulundu.
“Bilinçaltı söylenen her şeyi doğru kabul eder”
Bilinçaltımızın doğruyu yanlıştan ayırt etmeyeceğini kaydeden Gökyar, “Bilinçaltı söylenen her şeyi doğru kabul eder. Bilinçaltımızda bize hizmet eden kayıtlar olduğu gibi hizmet etmeyen kayıtlarda mevcut. Ne yazık ki bilinçaltımız bu programları süzemiyor” dedi.
Yaşam ve Eğitim Koçu Demet Gökyar programda Access Bars yöntemini de detaylı bir şekilde anlattı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır