passo
“Sigortacılık kötü gün dostudur”

“Sigortacılık kötü gün dostudur”

Tanıdık Sigorta Şube Müdürü Devrim Ölmez Gün FM’in konuğu oldu. Ölmez programda sigortacılıkla ilgili bilgiler verdi. “Sigorta, risklerin gerçekleşmesi sonucu doğabilecek zararları gidermek için kullanılan mali araçtır” diyen Tanıdık Sigorta Şube Müdürü Devrim Ölmez, “Sigortacılık günümüzde hayati önem taşımaktadır. Türkiye’de sigortacılık henüz istenilen seviyede değildir. İstenilen hacme ulaşmamıştır. Bu durum sigortacılık sektörünün önümüzde yıllarda daha […]

Tanıdık Sigorta Şube Müdürü Devrim Ölmez Gün FM’in konuğu oldu. Ölmez programda sigortacılıkla ilgili bilgiler verdi.

“Sigorta, risklerin gerçekleşmesi sonucu doğabilecek zararları gidermek için kullanılan mali araçtır” diyen Tanıdık Sigorta Şube Müdürü Devrim Ölmez, “Sigortacılık günümüzde hayati önem taşımaktadır. Türkiye’de sigortacılık henüz istenilen seviyede değildir. İstenilen hacme ulaşmamıştır. Bu durum sigortacılık sektörünün önümüzde yıllarda daha da önemli hale geleceğini göstermektedir. Türkiye’de faaliyet gösteren sigorta firmalarına bakarsanız çoğu yabancı sermayeden oluşur. Bu da sigortacılığın ilerleyen zamanlar için gelecek vaat ettiğini göstermektedir” şeklinde değerlendirmede bulundu.

“İyi gün dostu her zaman olur önemli olan kötü gün dostu olmaktır”

“Sigortacılık kötü gün dostudur” diyen Ölmez, “Zor durumda kalan insanlarımıza yardımcı olmaktır. Canı yanan insanlarımızın kötü gününde yanında olmaktır. İyi gün dostu her zaman olur önemli olan kötü gün dostu olmaktır” diye konuştu.

Programda gençlere tavsiyelerde bulunan Ölmez, “Biraz çaba gösterir ve inanırlarsa başarı kaçınılmaz olacaktır” dedi.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır