passo
“Kadın Kültür Cafe ve Restaurant’a davetlisiniz”

“Kadın Kültür Cafe ve Restaurant’a davetlisiniz”

Afyonkarahisar Kadın Kültür Evleri ve Gün FM işbirliğinde düzenlenen Kadına Dair programına Sinanpaşa Kadın Kültür Evi Müdiresi Hilal Albir ve Sinanpaşa Kadın Kooperatifi Üyesi Hatice Kahraman konuk oldu. Albir ve Kahraman herkesi Sinanpaşa’da hizmete giren Kadın Kültür Cafe ve Restaurant’a davet ettiler. “Yaptığımız yemeklere sevgimizi katıyoruz” İlçe merkezinde hizmete giren Kadın Kültür Cafe ve Restaurant’ta […]

Afyonkarahisar Kadın Kültür Evleri ve Gün FM işbirliğinde düzenlenen Kadına Dair programına Sinanpaşa Kadın Kültür Evi Müdiresi Hilal Albir ve Sinanpaşa Kadın Kooperatifi Üyesi Hatice Kahraman konuk oldu.

Albir ve Kahraman herkesi Sinanpaşa’da hizmete giren Kadın Kültür Cafe ve Restaurant’a davet ettiler.

“Yaptığımız yemeklere sevgimizi katıyoruz”

İlçe merkezinde hizmete giren Kadın Kültür Cafe ve Restaurant’ta anne eli değen leziz ev yemeklerini müşterilere sunduklarını söyleyen Sinanpaşa Kadın Kooperatifi Üyesi Hatice Kahraman, “İlçemizde okuyan üniversite öğrencileri ve memurlar başta olmak üzere halkın her kesiminden vatandaşlarımız Kadın Kültür Cafe ve Restaurant’a geliyor ve memnun olarak ayrılıyorlar. Bugüne kadar bir nikah merasimi olmak üzere birçok doğum günü ve toplantıya ev sahipliği yaptık. İlçemizde okuyan üniversite öğrencileri yemeklerimizi annelerinin yemeklerine benzetiyor ve memnuniyetlerini dile getiriyorlar. Bizler de anneyiz. Yaptığımız yemeklere sevgimizi katıyoruz” diye konuştu.

“Kadınlarımız yoğun katılım sağlıyor”

Sinanpaşa Kadın Kültür Evi’nde birçok uzmanı ağırladıklarını söyleyen Sinanpaşa Kadın Kültür Evi Müdiresi Hilal Albir, “Gelen kadınlarımız alanında uzman isimlerin sunumlarını ilgiyle takip ediyor ve yoğun katılım sağlıyorlar. Bizlere Kadın Kültür Evine geldikleri için mutlu olduklarını söylüyorlar. Bizlerde Kadın Kültür Evleri’ni kadınlarımızın hizmetine sunan Sayın Valimiz Gökmen Çiçek ve Saygıdeğer Eşleri Sümeyra Çiçek başta olamak üzere Sinanpaşa Kaymakamımıza ve Belediye Başkanımıza çok teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştu.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır