Reklam

Reklam

passo
“Sinanpaşa’da kooperatifleşme süreci tamamlandı”

“Sinanpaşa’da kooperatifleşme süreci tamamlandı”

Kadın Kültür Evleri ve Afyon Gün FM işbirliğinde düzenlenen Kadına Dair programına Sinanpaşa Kadın Kültür Evi Müdürü Hilal Albir, Sinanpaşa Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Yeliz Taşdemir ve Sinanpaşa Kadın Kültür Evi Katılımcısı Dilek Kutlu konuk oldular. Albir, Taşdemir ve Kutlu programda çalışmalarıyla ilgili bilgiler verdiler. “Kadın Kültür Evine sahip olmak ayrıcalık” diyen Sinanpaşa […]

Kadın Kültür Evleri ve Afyon Gün FM işbirliğinde düzenlenen Kadına Dair programına Sinanpaşa Kadın Kültür Evi Müdürü Hilal Albir, Sinanpaşa Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Yeliz Taşdemir ve Sinanpaşa Kadın Kültür Evi Katılımcısı Dilek Kutlu konuk oldular. Albir, Taşdemir ve Kutlu programda çalışmalarıyla ilgili bilgiler verdiler.
“Kadın Kültür Evine sahip olmak ayrıcalık” diyen Sinanpaşa Kadın Kültür Evi Müdürü Hilal Albir, “Hep ifade ettiğimiz üzere bu bir ayrıcalık. Bir kadın olarak kadın kültür evine girdiğiniz daha ilk adımda değerli hissediyorsunuz kendinizi. Özellikle üretim sürecinin de başlamasıyla kooperatifleşme aşamamız da tamamlanmıştır. İfade etmek isterim ki Kadın Kültür Evi’ne sahip olduğumuz için kadınlarımız çok şanslı. Başta Sayın Valimiz, Saygıdeğer eşleri, Sn. Kaymakamımız ve Belediye Başkanımız olmak üzere tüm emek verenlere teşekkür ederim” diye konuştu.
“Kadınlarımızdan gerçekten çok güzel fikirler çıkıyor”
“Kadınlarımızdan gerçekten çok güzel fikirler çıkıyor” diyen Sinanpaşa Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Yeliz Taşdemir, “Her birinin ayrı ayrı yetenekleri var. Çok becerikliler ve kendilerine olan güvenlerini görüyorum. Kadın Kültür Eviyle beraber gizli kalmış yetenekler gün yüzüne çıkacak. Proje yürütme kurulunun destekleriyle kadınlarımızın azim ve gayretleriyle zamanla çeşitlilik ve seri üretim şeklinde ürün yelpazesi genişleyecek” şeklinde değerlendirmede bulundu.
“Güzel işler yapılıyor”
Kadın Kültür Evleri’nde güzel işler yapıldığını belirten Sinanpaşa Kadın Kültür Evi Katılımcısı Dilek Kutlu, “Kadın Kültür Evleri içinde her tür aktiviteyi, öğretiyi ve beceriyi kazanabildiğimiz bir oluşum. Hepimiz Kadın Kültür Evlerine sahip çıkmalıyız” şeklinde konuştu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır