passo
Sınav Lisesi’nde özel ders uygulaması başladı

Sınav Lisesi’nde özel ders uygulaması başladı

Gün FM’de yayınlanan Gündem programına Sınav Temel Lisesi Kurucusu Nihal Kalender konuk olarak katıldı. Gün FM Genel Yayın Yönetmeni Faruk Bangir’in sorularını yanıtlayan Kalender, Sınav Temel Lisesi’nde bir ilki gerçekleştirdiklerini kaydederek özel ders uygulamasını başlattıklarını duyurdu. “Her öğrencimize özel ders ücretsiz olarak veriliyor” Öğrencilerin eksik konularını tamamlamak için ücretsiz özel ders uygulaması başlattıklarını belirten Sınav […]

Gün FM’de yayınlanan Gündem programına Sınav Temel Lisesi Kurucusu Nihal Kalender konuk olarak katıldı. Gün FM Genel Yayın Yönetmeni Faruk Bangir’in sorularını yanıtlayan Kalender, Sınav Temel Lisesi’nde bir ilki gerçekleştirdiklerini kaydederek özel ders uygulamasını başlattıklarını duyurdu.
“Her öğrencimize özel ders ücretsiz olarak veriliyor”
Öğrencilerin eksik konularını tamamlamak için ücretsiz özel ders uygulaması başlattıklarını belirten Sınav Temel Lisesi Kurucusu Nihal Kalender, “Sınav Temel Lisesi’nde bir ilki daha gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Eğitime katkımız devam ediyor. Öğrencilerimizin eksik konuları ücretsiz özel ders uygulaması ile kapatılıyor. Her öğrencimize özel ders imkanı ücretsiz olarak veriliyor. YGS-LYS sınavına eksiksiz hazırlanmak için özel ders uygulamasından faydalanın diyoruz. YGS sonuçlarını okulumuz açısından değerlendirdiğimizde sonuçların başarılı olduğunu söyleyebiliriz. Bu verilere göre sınava hazırlanırken eksik konuların tamamlanması için Sınav Lisesinde uygulanan özel ders uygulamasını mutlaka araştırın” diye konuştu.
Okullarında koç öğretmenlik uygulamasını da başlattıklarını kaydeden Kalender, tüm öğrencilerin durumları birebir koç öğretmenler tarafından takip edildiğini söyledi.
Yayın sonrası Gün FM Yönetim Kurulu Başkanı Fadime Akar ile görüşen Kalender yayın dolayısıyla teşekkür etti. Akar ise Kalender’e çalışmalarında başarılar diledi.
Yayın esnasında Sınav Temel Lisesi yetkilisi Turgut Tok da hazır bulundu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır