passo
“Son sistem cihazlarla hizmet veriyoruz”

“Son sistem cihazlarla hizmet veriyoruz”

Ballıpınar Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Sahibi Diş Hekimi Nevzat Ballıpınar Gün FM’in konuğu oldu. Ballıpınar programda yaptığı değerlendirmede son teknoloji cihazlarla hizmet verdiklerini kaydetti. 47 yıldır Diş Hekimliği yaptığını söyleyen Ballıpınar, “Mesleğe başladığım günden bu yana teknoloji sürekli gelişti. Diş Hekimliği bu gelişmelerden en fazla nasibini alan mesleklerden biri. Sürekli yeniliklerle karşı karşıyayız. Ben […]

Ballıpınar Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Sahibi Diş Hekimi Nevzat Ballıpınar Gün FM’in konuğu oldu. Ballıpınar programda yaptığı değerlendirmede son teknoloji cihazlarla hizmet verdiklerini kaydetti.
47 yıldır Diş Hekimliği yaptığını söyleyen Ballıpınar, “Mesleğe başladığım günden bu yana teknoloji sürekli gelişti. Diş Hekimliği bu gelişmelerden en fazla nasibini alan mesleklerden biri. Sürekli yeniliklerle karşı karşıyayız. Ben bu yenilikleri hep yakından takip ettim. Kliniğimizde son sistem cihazlarla hastalarımıza hizmet veriyoruz. Bu hem hastaya hem de hekime zaman tasarrufu sağlıyor. Bizim için hasta konforu son derece önemlidir. Yapılan her işlemi teknolojik gelişmelerin paralelinde yapıyoruz. Bundan sonra da yenilikleri takip etmeye devam edeceğim” diye konuştu.
“3-6 yaş çocuklarda diş tedavisi çok önemli”
3-6 yaş çocuklarda diş tedavisinin son derece önemli olduğunu belirten Ballıpınar, “Anne ve babalar çocuklarını nereye götüreceklerini bilemiyorlar. Bizler merkezimizde çocuk diş hekimlerimizin nezaretinde gerekli tüm işlemleri yapmaktayız. Çocuklarımızın diş sağlığı çok önemli. Anne ve babalar ihmal etmemeli” şeklinde değerlendirmede bulundu.
Toplumda diş fırçalama alışkanlığının yeterli düzeyde olmadığını belirten Ballıpınar bu alışkanlığın erken yaşlarda kazanılması gerektiğini söyledi.
Ballıpınar yayın sonrası Gün FM Anı Defterine de görüşlerini yazarak imzaladı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır