passo
“Afyon için ciddi bir istihdam kaynağı sağlıyoruz”

“Afyon için ciddi bir istihdam kaynağı sağlıyoruz”

Park Afyon AVM Genel Müdürü Can Mamati Gün FM’in konuğu oldu. Mamati programda düzenleyecekleri etkinliklerle ilgili bilgiler verdi. “31 Temmuz Pazar günü yaza özel bir konser düzenleyerek sevilen şarkıcı Simge Sağın’ı ağırlayacağız” diyen Mamati, “Alışveriş Merkezi Mado tarafı açık otopark alanında gerçekleşecek konser için, 1-31 Temmuz tarihleri arasında aynı gün içinde tek seferde 200 TL […]

Park Afyon AVM Genel Müdürü Can Mamati Gün FM’in konuğu oldu. Mamati programda düzenleyecekleri etkinliklerle ilgili bilgiler verdi.

“31 Temmuz Pazar günü yaza özel bir konser düzenleyerek sevilen şarkıcı Simge Sağın’ı ağırlayacağız” diyen Mamati, “Alışveriş Merkezi Mado tarafı açık otopark alanında gerçekleşecek konser için, 1-31 Temmuz tarihleri arasında aynı gün içinde tek seferde 200 TL ve üzeri alışveriş yapan ziyaretçiler, zemin katta bulunan kayıt standında alışveriş fişlerini beyan ederek konser biletini alabilecek. 18-21 Ağustos tarihlerinde ise Afyon Kahve ve Tatlı Festivali gerçekleştireceğiz. 4 gün boyunca alışveriş merkezi dış alanda kurulacak olan stantlarımızda kahve ve tatlı satışları yapılacak olup çeşitli workshoplara da yer vermeyi, son iki gün ise Mary Jane ve Retrobüs konserleri ile ziyaretçilerimize müzik ziyafeti yaşatmayı planlıyoruz” şeklinde değerlendirmede bulundu.

“1.750 çalışanımızla birlikte şehir için ciddi bir istihdam kaynağı sağlıyoruz”

Eylül ayı başında, ECE Türkiye’nin ana sponsorluğunda, “Eğitimde Fırsat Eşitliği” temasıyla Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV) yararına düzenlenen Sesim Resim Sergisi’ni gerçekleştireceklerini kaydeden Mamati, “TEGV’in nitelikli eğitim desteği verdiği kişiler ve eğitim gönüllülerinin ilham veren hikayelerinin sanatçı Cenk Yüksel tarafından resmedildiği ve hikayelerin ünlü isimler Arif Pişkin, Cem Davran, Ceyda Düvenci, Eda Erdem, Emre Kınay, Sunay Akın, Umut Oğuz, Yetkin Dikinciler, Zeyno Eracar ve Ziynet Sali tarafından

seslendirildiği sergide ziyaretçiler, resimlerin yanına eklenen QR kodları sayesinde resimlerin birbirinden özel ve duygu dolu hikayelerini ünlü isimlerin seslendirmesiyle dinleme ve hikâye sahiplerinin dünyasına yolculuk etme imkânı bulabilecek. Tabloların satışıyla projeden elde edilecek gelir, TEGV’e aktarılarak yine eğitime desteğe dönüştürülecek” diye konuştu.

“Yaklaşık 1.750 çalışanımızla birlikte şehir için ciddi bir istihdam kaynağı sağlıyoruz” diyen Mamati, “Park Afyon Alışveriş Merkezi olarak, bölge halkına en iyi hizmeti vermeye, sosyal yaşamın bir merkezi olmaya ve ayrıcalıklı alışveriş keyfini yaşatmaya devam edeceğiz. Bizi dinleyen herkese teşekkür ederiz”  şeklinde konuştu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır