passo
“Sosyal yaşamın merkezi olmaya devam edeceğiz”

“Sosyal yaşamın merkezi olmaya devam edeceğiz”

  Gün FM’de yayınlanan Gündem programına Park Afyon AVM Genel Müdürü Can Mamati konuk oldu. Mamati programda 2014 yılından bu yana ECE Türkiye tarafından yönetilen, Sur Yapı Marka AVM, Marmara Park AVM, Terracity AVM tecrübelerinin ardından Ağustos 2021 itibariyle de Park Afyon AVM Müdürü olarak görev almaya başladığını söyledi. “Pek çok farklı etkinliğe imza attık” […]

 

Gün FM’de yayınlanan Gündem programına Park Afyon AVM Genel Müdürü Can Mamati konuk oldu. Mamati programda 2014 yılından bu yana ECE Türkiye tarafından yönetilen, Sur Yapı Marka AVM, Marmara Park AVM, Terracity AVM tecrübelerinin ardından Ağustos 2021 itibariyle de Park Afyon AVM Müdürü olarak görev almaya başladığını söyledi.

“Pek çok farklı etkinliğe imza attık”

“Park Afyon Alışveriş Merkezi 10 Eylül 2015 yılında açıldı ve çok kısa sürede Zafer Bölgesinin öncelikli çekim merkezi haline geldi” diyen Mamati, “Bölge halkına hitap eden bir yaşam ve eğlence merkezi olma hedefiyle yola çıktık ve geçen bu 6 yılda hedefimize başarıyla ulaştık. Açıldığımız ilk günden itibaren pek çok farklı etkinliğe imza attık. Pek çoğu Afyonkarahisar’da ilk kez gerçekleştirilen etkinliklerdi. Türkiye’nin en sevilen ünlüleriyle imza günleri, lisanslı karakterler ile çocuk etkinlikleri, yurtdışından özel getirtilen sergi ve oyunların yanında pek çok ticari aktiviteler ile ziyaretçilerimize yüzlerce hediye dağıttık. Bu aktiviteler dışında ilin hassasiyetleri de göz önünde bulundurularak dini ve milli bayramlara özel aktiviteler de gerçekleştirdik” diye konuştu.

“26 Mart’ta sevilen Şef Danilo Zanna Park Afyon’da”

“Yaklaşık 1.500 çalışanımızla birlikte şehir için ciddi bir istihdam kaynağı olmamızın yanı sıra çalıştığımız yerel firmalar ile de bölge ekonomisine katkı sağlıyoruz” bilgisini aktaran Mamati, “26 Mart’ta sevilen Şef Danilo Zanna ile birlikte pasta süsleme yarışması düzenleyeceğiz. Master Chef yarışmasıyla herkesin kalbini kazanan Danilo Zanna, pasta süsleme yarışmasının hem jüri üyeliğini yapacak hem de Park Afyon ziyaretçileri ile sohbet edecek. Ramazan ayı boyunca ise yeme-içme mağazaları dışında, aynı gün içinde toplamda 400 TL ve üzeri alışveriş yapan ziyaretçilerimize yemek menüsü kuponu hediye edeceğiz. Nisan ayında çocuklara özel tiyatro, sahne gösterileri gibi birbirinden farklı etkinlikler gerçekleştireceğiz. Ayrıca Mayıs ayında ödüllü satranç turnuvası gerçekleştirmeyi planlıyoruz” dedi.

“Ayrıcalıklı alışveriş keyfini yaşatmaya devam edeceğiz”

“Park Afyon, şehrin tam merkezindeki konumu, güçlü marka karması, yenilikçi mimarisi, etkin yönetim anlayışı ile şehrin alışveriş, buluşma ve eğlence noktası haline geldi” diyen Park Afyon AVM Genel Müdürü Can Mamati, “Park Afyon Alışveriş Merkezi olarak, bölge halkına en iyi hizmeti vermeye, sosyal yaşamın bir merkezi olmaya ve ayrıcalıklı alışveriş keyfini yaşatmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

Yayın sonrası Gün FM Yönetim Kurulu Başkanı Fadime Akar ile görüşen Mamati yayın dolayısıyla Akar’a teşekkür etti. Akar ise Park Afyon AVM’nin, kadınların el emeği göz nuru ürünlerinin satıldığı Kadın Kültür Kafe’yi de içinde barındırdığını ve şehrimiz için büyük değer taşıdığını vurgulayarak Mamati’ye başarılar diledi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır