passo
Şuhut 4.Kitap Fuarı başladı

Şuhut 4.Kitap Fuarı başladı

Şuhut İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından bu yıl dördüncüsü yapılan Kitap Fuarı çevrimiçi olarak gerçekleşiyor. Gün FM’e açıklamada bulunan Şuhut İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Eroğlu, öğrenci, öğretmen ve velilerin kitap fuarına yoğun ilgi gösterdiklerini belirterek etkinlikleri Şuhut İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün sosyal medya hesaplarından dileyen herkesin takip edebileceğini duyurdu. “Fuar 26 Nisan-9 Mayıs tarihleri […]

Şuhut İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından bu yıl dördüncüsü yapılan Kitap Fuarı çevrimiçi olarak gerçekleşiyor. Gün FM’e açıklamada bulunan Şuhut İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Eroğlu, öğrenci, öğretmen ve velilerin kitap fuarına yoğun ilgi gösterdiklerini belirterek etkinlikleri Şuhut İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün sosyal medya hesaplarından dileyen herkesin takip edebileceğini duyurdu.
“Fuar 26 Nisan-9 Mayıs tarihleri arası düzenleniyor”
Gün FM’de Güne Merhaba programına canlı telefon bağlantısıyla katılan Şuhut İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Eroğlu, “26 Nisan-9 Mayıs tarihleri arasında Kitap Fuarımızda yazar söyleşileri, okuma etkinlikleri, kitap çekilişleri ve okuma yarışmaları gibi birçok etkinlik düzenledik. Pandemi nedeniyle etkinliklerimiz çevrimiçi olarak gerçekleştiriliyor. Katılmak isteyen tüm vatandaşlarımız etkinlik takvimine İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzün sosyal medya hesaplarından ulaşabilirler” diye konuştu.
Açıklamasında okumanın önemine dikkat çeken Eroğlu anne ve babaların kitap okuyarak çocuklarına örnek olmaları tavsiyesinde bulundu.
Şuhut Kitap Fuarı’nda etkinliklere ve yarışmalara katılanlara kitap hediye edilecek.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır