passo
ŞUHUT ADD CUMHURİYET YEMEĞİ

ŞUHUT ADD CUMHURİYET YEMEĞİ

ŞUHUT ADD CUMHURİYET YEMEĞİ    Cumhuriyet Bayramı 90. Yılı münasebetiyle Şuhut Atatürkçü Düşüce Derneği tarafından ‘Cumhuriyet Yemeği’ düzenlendi. Şuhut İlçesinde cumartesi gecesi yapılan yemeğine CHP Afyonkarahisar Milletvekili Ahmet Toptaş, CHP İl ve Merkez İlçe Yönetimi Şuhut MHP İlçe Yönetimi, Şuhut DP İlçe Yönetimi ve çok sayıda davetli katıldı. Yemekte konuşan Şuhut ADD Başkanı Faruk Öztürk’ […]

ŞUHUT ADD CUMHURİYET YEMEĞİ

 

 Cumhuriyet Bayramı 90. Yılı münasebetiyle Şuhut Atatürkçü Düşüce Derneği tarafından ‘Cumhuriyet Yemeği’ düzenlendi.

Şuhut İlçesinde cumartesi gecesi yapılan yemeğine CHP Afyonkarahisar Milletvekili Ahmet Toptaş, CHP İl ve Merkez İlçe Yönetimi Şuhut MHP İlçe Yönetimi, Şuhut DP İlçe Yönetimi ve çok sayıda davetli katıldı.

Yemekte konuşan Şuhut ADD Başkanı Faruk Öztürk’ Cumhuriyet bayramı son yıllarda önemsizleştirilmeye hatta yasaklamalarına rağmen hafta içinde Afyonda cumhuriyet yürüyüşü ile kutladık. Cumhuriyete sahip çıkmanın onuru ve gururunu yaşıyoruz. Unutulmasın ki cumhuriyet sahipsiz değildir. Yaşasın cumhuriyet. Yalancılara, talancılara, Yasakçılara direnenleri saygı ile selamlıyorum’dedi.

Cumhuriyetin önemini anlayan HP Afyonkarahisar Milletvekili Ahmet Toptaş’Cumhuriyet yıllardır bir ideoloji tarafından iç ve dış mihraklarında desteği ile unutturulmaya çalışılıyor. Ama görüyorum ki bu yürekli insanları gördükçe bu çabaları boşa çıkacaktır. Halkımız halkın bayramını kucaklıyor. DP ve MHP li arkadaşlarında olmasını görünce ‘Söz konusu vatan ise gerisi teferuattır’sözünü paylaşmak isterim’dedi.

16. Yılı Cumhuriyet yeğinde açık artırmada 5 bin lira yardım toplandı. Ayrıca 25 üniversite öğrencisine bir yıl burs taahhüdü alındı.

Yemekte 6 yaşındaki Ulaş Öztürk sahnede istiklal marşı okudu.

Türküler eşliğinde yemeğe katılanlar halay çekti. Onuncu Yıl Marşı okunarak yemek sona erdi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır