passo
‘ Şuhut Doğalgaz’a kavuşmalı’

‘ Şuhut Doğalgaz’a kavuşmalı’

 Şuhut Kaymakamı Görükmez ‘ Şuhut Doğalgaz’a kavuşmalı’    Şuhut Kaymakamı Ferit Görükmez Radyo Gün de Gazeteci İsmail Akar’ın hazırlayıp sunduğu Gündem özel programında Şuhut İlçesini anlattı.  Şuhut ilçesinin gün geçtikçe gelişip büyüdüğüne dikkat çeken Kaymakam Görükmez ‘ Doğalgaz çok önemli. Doğalgazı sadece ısınma veya mutfakta düşünmeyelim.Burada Sanayinin gelişmesi adına doğalgaz avantaj olacak.Mevcut Organize Sanayimizin yatırımcı […]

 Şuhut Kaymakamı Görükmez

‘ Şuhut Doğalgaz’a kavuşmalı’

 

 Şuhut Kaymakamı Ferit Görükmez Radyo Gün de Gazeteci İsmail Akar’ın hazırlayıp sunduğu Gündem özel programında Şuhut İlçesini anlattı.

 Şuhut ilçesinin gün geçtikçe gelişip büyüdüğüne dikkat çeken Kaymakam Görükmez ‘ Doğalgaz çok önemli. Doğalgazı sadece ısınma veya mutfakta düşünmeyelim.Burada Sanayinin gelişmesi adına doğalgaz avantaj olacak.Mevcut Organize Sanayimizin yatırımcı alması için doğalgaz Şuhut’a kazandırılmalıdır.Bu konuda tüm görev Şuhutlulara düşmektedir.2bin 800 abonelik lazım en az yarısını Şuhut’ta yaşayanlar karşılamasını umuyor ve bekliyorum’ dedi.

Şuhut ilçesinde Eğitim ve Sağlık hizmetlerinde önemli adımlar atıldığını söyleyen Kaymakam Görükmez ‘ Bölge ilçelerine baktığımızda en iyi hastanemiz ilçemizde. Oktor sıkıntımız da yok.Eğitim kurumlarında da bina sıkıntımız yok.Eğitimde başarılı bir ilçeyiz.Yaklaşık 17 milyon maliyetli bir İmam Hatip Lisesi,Ortaokul ve Öğrenci Yurdunu içren bir kompleks yapacağız.İhale çalışmaları devam ediyor.Önümüzdeki hafta ihaleye çıkar.Anadolu Lisesinin olduğu yere yeni bir spor salonu yapacağız.Bu arada Atatürk Evi çevresindeki alan çalışmaları sürüyor.İstimlak çalışmalarından sonra bu civar çok daha güzel olacak:Burası bizim tarihimiz yüz akımız.’dedi.

Kaymakam Görükmez Şuhut ilçesine yapılan hizmetler ve yatırımlarda Orman ve Su İşleri Bakanı Prof Dr Veysel Eroğlu’nun büyük katkısı olduğunu sözlerine ekledi.

Program sonrası Kaymakam Ferit Görükmez ve Gün FM Yönetim Kurulu Başkanı Fadime Akar Şuhut hakkında sohbet ettiler.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır