passo
Şuhut Kadın Kültür Evi’nde faydalı etkinlik

Şuhut Kadın Kültür Evi’nde faydalı etkinlik

Şuhut Kaymakamlığı ve Afyon Gün FM işbirliğinde Şuhut Kadın Kültür Evi’nde düzenlenen Kadın Buluşmaları etkinliğine Afyonkarahisar Baro Başkan Yardımcısı Avukat Gönül Ar Güngör katıldı. Güngör etkinlikte kadın hakları ve mesleki tecrübeleriyle ilgili açıklamalarda bulundu. Etkinliğe Şuhut Kaymakamı Erkan Kaçmaz’ın eşi Hakim Özgül Kaçmaz, Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt’un eşi Şerife Bozkurt ve Gün FM Yönetim […]

Şuhut Kaymakamlığı ve Afyon Gün FM işbirliğinde Şuhut Kadın Kültür Evi’nde düzenlenen Kadın Buluşmaları etkinliğine Afyonkarahisar Baro Başkan Yardımcısı Avukat Gönül Ar Güngör katıldı. Güngör etkinlikte kadın hakları ve mesleki tecrübeleriyle ilgili açıklamalarda bulundu.
Etkinliğe Şuhut Kaymakamı Erkan Kaçmaz’ın eşi Hakim Özgül Kaçmaz, Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt’un eşi Şerife Bozkurt ve Gün FM Yönetim Kurulu Başkanı Fadime Akar ile çok sayıda kadın katıldı.
Etkinlik beğenildi
Güngör’ün sunumu katılımcı kadınlar tarafından ilgiyle takip edildi.
Pandemi kurallarına riayet edilerek gerçekleştirilen etkinlik katılımcılardan tam not aldı.
Şuhut Kaymakamı Erkan Kaçmaz’ın eşi Hakim Özgül Kaçmaz etkinliğe katkıları nedeniyle Afyonkarahisar Baro Başkan Yardımcısı Avukat Gönül Ar Güngör’e Atatürk tablosu hediye etti.
Etkinlik öncesi Afyonkarahisar Baro Başkan Yardımcısı Avukat Gönül Ar Güngör ve Gün FM Yönetim Kurulu Başkanı Fadime Akar, Şuhut Kaymakamı Erkan Kaçmaz’ı makamında ziyaret ettiler. Güngör ziyaret anısına Şuhut Kaymakamı Erkan Kaçmaz’a hediye takdim etti.
Kaymakam Kaçmaz ziyaret dolayısıyla Güngör ve Akar’a teşekkür ederek memnuniyetini dile getirdi.
Akar emeği geçenlere teşekkür etti
Etkinlikle ilgili değerlendirmede bulunan Gün FM Yönetim Kurulu Başkanı Fadime Akar, “Sn. Kaymakamımızın destekleri ve radyomuz işbirliğinde Şuhut Kadın Kültür Evi’nde yaptığımız bu etkinliklerin devamı gelecek. Alanında öncü olan isimleri Şuhutlu kadınlarımızla buluşturmaya devam edeceğiz. Afyonkarahisar Baro Başkan Yardımcısı Avukat Gönül Ar Güngör’ün katıldığı etkinliğimiz oldukça ilgi gördü. Sn. Güngör’e çok teşekkür ederim. Yine Kadın Kültür Evleri projesini hayata geçiren Sn. Valimiz Gökmen Çiçek ve değerli eşlerine, Şuhut Kaymakamımız Sn. Erkan Kaçmaz ve değerli eşlerine teşekkürlerimi sunuyorum. Kadın Kültür Evlerimize sahip çıkalım” şeklinde konuştu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır