passo
Şuhut Kadın Kültür Evi’nden Frigya gezisi

Şuhut Kadın Kültür Evi’nden Frigya gezisi

Şuhut Kadın Kültür Evi katılımcı kadınları Ayaizini ve Emre Gölü’nü gezerek güzel bir gün geçirdiler. Gün FM Yönetim Kurulu Başkanı Fadime Akar’ın öncülüğü, Şuhut Kaymakamı Lokman Düzgün ve Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt’un katkılarıyla Frigya’da keyifli bir gün geçiren katılımcılar 3 bin yıllık tarihin izlerine tanıklık ettiler. Ayazini’ni Frigya Rehberi ve Tanıtım Sorumlusu Şeyma Nur […]

Şuhut Kadın Kültür Evi katılımcı kadınları Ayaizini ve Emre Gölü’nü gezerek güzel bir gün geçirdiler.

Gün FM Yönetim Kurulu Başkanı Fadime Akar’ın öncülüğü, Şuhut Kaymakamı Lokman Düzgün ve Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt’un katkılarıyla Frigya’da keyifli bir gün geçiren katılımcılar 3 bin yıllık tarihin izlerine tanıklık ettiler.

Ayazini’ni Frigya Rehberi ve Tanıtım Sorumlusu Şeyma Nur Çiçek eşliğinde gezen Şuhutlu Kadın Kültür Evi katılımcıları gezilerinin sonunda İhsaniye Kaymakamı Doğukan Koyuncu ile görüşerek gün anısına fotoğraf çektirdiler. Koyuncu Şuhutlu kadınların Ayazini’ne ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Katılımcılar gezilerine Emre Gölü’nde tekne turu yaparak son verdiler.

Şuhut Kadın Kültür Evi katılımcıları Ayazini Kadın Kültür Market’i de gezerek satılan ürünleri gözlemlediler.

Gezdikleri yerlerde fotoğraf çektirerek gezilerini ölümsüzleştiren Şuhutlu Kadınlar Ayazini ve Kadın Kültür Evleri projeleri nedeniyle Afyonkarahisar Valisi Gökmen Çiçek’e teşekkür ettiler.

Geziyi değerlendiren Gün FM Yönetim Kurulu Başkanı Fadime Akar Ayazini ve Emre Gölü’nü Şuhutlu hemşerileriyle gezmekten dolayı çok mutlu olduğunu belirterek, “Kadın Kültür Evleri’nin mimarları Sn. Valimiz Gökmen Çiçek ve Saygıdeğer Eşleri Sümeyra Çiçek’e ne kadar teşekkür etsek azdır. Ayazini’nin tarihi değerlerinin ortaya çıkarılarak turizme kazandırılması da ilimiz açısından çok önemli. Bu önemli kazanım için de yine Sn. Valimiz Gökmen Çiçek’e minnettarız. Şuhutlu kadınlarımızla tarihe tanıklık ettik. İnşallah başka faaliyetlerde yeniden buluşuruz” diye konuştu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır