passo
“Şuhut Keşkek Evi Yakında Hizmete Giriyor”

“Şuhut Keşkek Evi Yakında Hizmete Giriyor”

Şuhut Kaymakamı Lokman Düzgün Gün FM’i ziyaret etti. Ziyarette Şuhutta yapılan çalışmaları değerlendiren Kaymakamı Lokman Düzgün, “Şuhut ilçemizde yerel yönetimde birlikte işbirliği halinde ilçenin gelişmesi ve büyümesi adına çalışmalara başladık.Üç ay önce göreve başladığımız ilçede Bakanımız Veysel Eroğlu’nun hizmet ve yatırımlarını yakından görmekteyiz. Şuhut’un tanıtımı adına projelerimiz devam ediyor. Daha önceden çalışmalara başlanan Şuhut Keşkek […]

Şuhut Kaymakamı Lokman Düzgün Gün FM’i ziyaret etti.

Ziyarette Şuhutta yapılan çalışmaları değerlendiren Kaymakamı Lokman Düzgün, “Şuhut ilçemizde yerel yönetimde birlikte işbirliği halinde ilçenin gelişmesi ve büyümesi adına çalışmalara başladık.Üç ay önce göreve başladığımız ilçede Bakanımız Veysel Eroğlu’nun hizmet ve yatırımlarını yakından görmekteyiz. Şuhut’un tanıtımı adına projelerimiz devam ediyor. Daha önceden çalışmalara başlanan Şuhut Keşkek Evi yakın bir zamanda hizmete girecek. Kadın Kültür Evleri ve Kadın Kooperatifleri vasıtasıyla ilçemizi simgeleyen ürünlerin tanıtımına devam ediyoruz. Bu önemli projede paydaş olmak önemli ve değerlidir” dedi.

Şuhut ilçemizde daha ileriye taşımak adına hizmetlere devam edeceklerini söyleyen Kaymakam Lokman Düzgün’e Gün FM Yönetim Kurulu Başkanı Fadime Akar radyo ve Şuhut hakkında bilgiler verdi.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır