passo
“Şuhut OSB’de kadınlarımıza atölye kuracağız”

“Şuhut OSB’de kadınlarımıza atölye kuracağız”

Afyonkarahisar Kadın Kültür Evleri ve Gün FM işbirliğinde süren Kadına Dair programına Şuhut Kaymakamı Erkan Kaçmaz konuk oldu. Kaçmaz yakında Şuhut Organize Sanayi Bölgesinde kadınlar için bir atölye oluşturmayı hedeflediklerini söyledi. Afyonkarahisar Valisi Gökmen Çiçek ve Saygıdeğer Eşi Sümeyra Çiçek’in öncülüğünde başlatılan Kadın Kültür Evleri’nin kadınlarımıza büyük yararlar sağladığını belirten Şuhut Kaymakamı Erkan Kaçmaz, “Şuhut […]

Afyonkarahisar Kadın Kültür Evleri ve Gün FM işbirliğinde süren Kadına Dair programına Şuhut Kaymakamı Erkan Kaçmaz konuk oldu. Kaçmaz yakında Şuhut Organize Sanayi Bölgesinde kadınlar için bir atölye oluşturmayı hedeflediklerini söyledi.
Afyonkarahisar Valisi Gökmen Çiçek ve Saygıdeğer Eşi Sümeyra Çiçek’in öncülüğünde başlatılan Kadın Kültür Evleri’nin kadınlarımıza büyük yararlar sağladığını belirten Şuhut Kaymakamı Erkan Kaçmaz, “Şuhut Kadın Kültür Evi olarak Valimiz Gökmen Çiçek’in talimatları ve eşi Sümeyra Çiçek’in himayelerinde faaliyetlerimize devam ediyoruz. Artık hanımlarımız ‘üretimde bizde varız’ diyorlar. Burada kurmuş olduğumuz çömlek atölyesinde üreterek hem ilçemize değer katıyorlar hem de üretip sattıkça aile bütçelerine katkı sunuyorlar. Yakın bir zamanda Şuhut Organize Sanayi Bölgesinde kadınlarımız için bir atölye oluşturmak istiyoruz. Böylece hem üretim hem de istihdam artmış olacak” diye konuştu.
“Şuhut tarihe tanıklık etmiş bir ilçe”
Şuhut’un tarihe tanıklık etmiş bir ilçe olduğunu belirten Kaymakam Kaçmaz, “İlçemiz hem doğal ve tarihi güzellikleriyle hem de lezzetleriyle öne çıkan bir yerleşim yeri. Herkesi Şuhut’un değerlerini görmeye davet ediyoruz” diye konuştu.
“Uyum içinde çalışıyoruz”
Yapımı tamamlanan Şuhut Keşkek Evi’nin birkaç gün içinde açılacağını belirten Kaymakam Kaçmaz, “Şuhut ilçemizin marka değerlerinden biri olan keşkeğimizi burada hem ilçe halkımıza hem de dışarıdan gelen misafirlerimize sunacağız. Bu yatırımı Şuhut’a kazandırmanın mutluluğu içerisindeyiz. Şuhut ilçemizde tüm idareciler olarak büyük bir uyum içinde çalışıyoruz. Sn. Valimizin öncülüğünde güzel işlere imza atmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.
Şuhut Organize Sanayi Bölgesi’nin sürekli geliştiğini söyleyen Kaymakam Kaçmaz tüm yatırımcıları Şuhut’a davet etti.
Yayın sonrası Gün FM Yönetim Kurulu Başkanı Fadime Akar ile görüşen Kaçmaz Gün FM’in başarılı yayınlarının devamını diledi. Akar ise Kaçmaz’a yayına katılımından dolayı teşekkür etti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır