passo
“Şuhutlu gençlerin sesi olmak istiyoruz”

“Şuhutlu gençlerin sesi olmak istiyoruz”

“Şuhut’lu Gençler Sinemayla Buluşuyor” projesiyle dikkat çeken Şuhut Kadim Gençlik Derneği Başkanı Selçuk Çatalkaya Gün FM’de Gündem programına konuk olarak katıldı. Gün FM Genel Yayın Yönetmeni Faruk Bangir’in sorularını yanıtlayan Çatalkaya çalışmalarıyla ilgili bilgiler verdi. “Gençlerimizin milli ve manevi değerlerimize sahip çıkmalarını çok önemsiyoruz” Yeni kurulan bir dernek olduklarını kaydeden Şuhut Kadim Gençlik Derneği Başkanı […]

“Şuhut’lu Gençler Sinemayla Buluşuyor” projesiyle dikkat çeken Şuhut Kadim Gençlik Derneği Başkanı Selçuk Çatalkaya Gün FM’de Gündem programına konuk olarak katıldı. Gün FM Genel Yayın Yönetmeni Faruk Bangir’in sorularını yanıtlayan Çatalkaya çalışmalarıyla ilgili bilgiler verdi.
“Gençlerimizin milli ve manevi değerlerimize sahip çıkmalarını çok önemsiyoruz”
Yeni kurulan bir dernek olduklarını kaydeden Şuhut Kadim Gençlik Derneği Başkanı Selçuk Çatalkaya, “Şuhut’ta ve bağlı köylerde yaşayan gençlerimizi düzenleyeceğimiz sosyal aktivitelerde bir araya getirerek ilçemizin sosyal hayatına katkı sunmayı amaçlayarak yola çıktık. Şuhutlu gençlerin sesi olmak istiyoruz. Gençlerimizin milli ve manevi değerlerimize sahip çıkmalarını çok önemsiyoruz. Geçtiğimiz günlerde, ‘Şuhutlu Gençler Sinemayla Buluşuyor’ projesini gerçekleştirdik. Bu projede birçoğu daha önce hiç sinemaya gitmemiş olan 500 gencimizi sinemaya götürdük. Anlamlı bir film olan, ‘Hz. Muhammed Allah’ın Elçisi’ filmini birlikte izledik. Bu projede bizlere destek olan tüm kişi ve kuruluşlara teşekkür ederim. Özellikle Şuhut Belediye Başkanımız Sn. Recep Bozkurt gençlerimize çok önem veriyor. Kendisine derneğimize ve gençlerimize olan katkıları dolayısıyla minnettarız. Bundan sonra gençlerimizin kişisel gelişimine yönelik bir konferans düzenlemeyi düşünüyoruz. Bunu da en yakın zamanda gerçekleştirebilmeyiz diliyorum” şeklinde konuştu.
“Yakın bir zamanda bir futbol turnuvası düzenleyeceğiz”
Kültürel, sanatsal ve diğer alanlarda gençlerimizin gelişimine katkı sunacak güzel projeleri olduğunu belirten Çatalkaya, “Dernek olarak gayemiz amacımıza uygun olarak Şuhut’un ve Afyonkarahisar’ın, kültürel, sanatsal ve diğer tüm alanlarda özellikle gençlerimizin gelişimine katkı sunmaktır. İlçemizde gençlerimiz sporla da çok ilişkili. Yakın bir zamanda bir futbol turnuvası düzenleyeceğiz. Bu turnuvaya da gençlerimizin yoğun ilgi göstereceklerini düşünüyorum” diye değerlendirmede bulundu.
Yayın sonrası Gün FM Yönetim Kurulu Başkanı Fadime Akar ile de görüşen Çatalkaya dernekleriyle ilgili bilgilendirme fırsatı sundukları için Akar’a teşekkür etti. Akar ise Çatalkaya’ya çalışmalarında başarılar diledi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır