passo
Şuhutlular Keşkek Günü’nde biraraya gelecekler

Şuhutlular Keşkek Günü’nde biraraya gelecekler

Gün FM’de yayınlanan Gündem programına Şuhut Kültür ve Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Suat Benli konuk olarak katıldı. Gün FM Genel Yayın Yönetmeni Faruk Bangir’in konuğu olan Benli 25 Ağustos Cuma günü Şuhut ilçemizde Keşkek Günü düzenlediklerini söyledi. “Herkesi 25 Ağustos akşamı yapılacak olan yürüyüşe davet ediyorum” Büyük Zafer’e giden yolun Şuhut’ta başladığını söyleyen Şuhut […]

Gün FM’de yayınlanan Gündem programına Şuhut Kültür ve Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Suat Benli konuk olarak katıldı. Gün FM Genel Yayın Yönetmeni Faruk Bangir’in konuğu olan Benli 25 Ağustos Cuma günü Şuhut ilçemizde Keşkek Günü düzenlediklerini söyledi.

“Herkesi 25 Ağustos akşamı yapılacak olan yürüyüşe davet ediyorum”

Büyük Zafer’e giden yolun Şuhut’ta başladığını söyleyen Şuhut Kültür ve Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Suat Benli, “Derneğimiz ve Şuhut Belediyesi işbirliğinde bu anlamlı günün yıldönümünde biraraya gelebilmek amacıyla Keşkek Günü düzenledik. Ege-Bir Federasyonuna üye derneklerimizden de katılımlar olacak. Amacımız akşam yapılacak olan Zafer Yolu yürüyüşünün daha geniş bir katılımla gerçekleşmesidir. Herkesi 25 Ağustos akşamı yapılacak olan yürüyüşe davet ediyorum. Bu vesile ile Büyük zafer’in 95. yıldönümünde Ulu Önder Mustafa kemal Atatürk, silah arkadaşları ile tüm gazi ve şehitlerimizi rahmet ve saygıyla anıyoruz” diye konuştu.

“Kurtuluş Savaşı’nda Afyon isimli bir kitap yayınladık”

Derneğin kuruluşundan bu yan birçok önemli çalışmaya imza attığını kaydeden Benli, “Bizler dernek olarak Kurtuluş Savaşı’nda Afyon isimli bir kitap yayınladık. Aynı zamanda uzun bir süredir basılmayan derneğimizin yayın organı Ekin’i yeniden çıkarmaya başladık. Hemşerilerimizle birçok etkinlikte biraraya geldik. Bizlere her konuda destek olan Orman ve Su İşleri Bakanımız Veysel Eroğlu başta olmak üzere tüm siyasilerimize teşekkür ediyorum” şeklinde değerlendirmede bulundu.

Yayın sonrası Gün FM Yönetim Kurulu Başkanı Fadime Akar ile görüşen Şuhut Kültür ve Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Suat Benli yayın dolayısıyla teşekkür etti. Akar ise Benli’nin çalışmalarında başarılar diledi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır