passo
Şuhutlulardan hemşeri buluşması

Şuhutlulardan hemşeri buluşması

Afyonkarahisar’da yaşayan Şuhutlular, Şuhut Kaymakamı Lokman Düzgün ve Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt’u ziyaret ederek güzel bir dayanışma örneği sergilediler. Ziyaret heyetinde Karayolları 31. Şube Şefi Yalçın Özgür, TED Afyon Koleji Yetkilisi Muhittin Özaşkın, Afyon Lisesi Müdürü Turgay Bingül ve Gün FM Yönetim Kurulu Başkanı Fadime Akar yer aldı. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Kaymakam […]

Afyonkarahisar’da yaşayan Şuhutlular, Şuhut Kaymakamı Lokman Düzgün ve Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt’u ziyaret ederek güzel bir dayanışma örneği sergilediler.

Ziyaret heyetinde Karayolları 31. Şube Şefi Yalçın Özgür, TED Afyon Koleji Yetkilisi Muhittin Özaşkın, Afyon Lisesi Müdürü Turgay Bingül ve Gün FM Yönetim Kurulu Başkanı Fadime Akar yer aldı.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Kaymakam Düzgün ve Başkan Bozkurt katılımcılara teşekkür ederek, çalışmalarında başarılar dilediler.

Heyet daha sonra Şuhut Kadın Kültür Evini de ziyaret ederek Şuhutlu üretken kadınlarla görüştüler.

Ziyaretle ilgili değerlendirmede bulunan Gün FM Yönetim Kurulu Başkanı Fadime Akar, “Sayın Kaymakamımız ve Belediye Başkanımıza misafirperverlikleri nedeniyle teşekkür eder, çalışmalarında başarılar dileriz. Afyonkarahisar il merkezinde bulunan Şuhutlu idarecilerimizle biraraya gelerek yaptığımız bu dayanışmanın anlamlı olduğunu düşünüyorum. Şuhutumuzla ilgili ne olursa daima destek olacağız” diye konuştu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır