passo
Şuhut’ta güzel şeyler oluyor

Şuhut’ta güzel şeyler oluyor

Gün FM Yönetim Kurulu Başkanı Fadime Akar Şuhut Kaymakamı Erkan Kaçmaz, Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt ve Şuhut İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Eroğlu’nu makamlarında ziyaret ederek görüştü. İlk olarak Şuhut İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Eroğlu’nu makamında ziyaret eden Akar burada Eroğlu’ndan çalışmalarıyla ilgili bilgiler aldı. Ziyaret esnasında Şube Müdürü Mustafa Kemal Avşar ve […]

Gün FM Yönetim Kurulu Başkanı Fadime Akar Şuhut Kaymakamı Erkan Kaçmaz, Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt ve Şuhut İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Eroğlu’nu makamlarında ziyaret ederek görüştü.
İlk olarak Şuhut İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Eroğlu’nu makamında ziyaret eden Akar burada Eroğlu’ndan çalışmalarıyla ilgili bilgiler aldı. Ziyaret esnasında Şube Müdürü Mustafa Kemal Avşar ve Şuhut Kurtuluş İhsan Küçükarslan Ortaokulu Müdür Yardımcısı Murat Kosku da hazır bulundular. Şuhut Kurtuluş İhsan Küçükarslan Ortaokulu’ndan 2020 yılında mezun olan 109 öğrenciden 15’inin Fen Lisesi’ne 9’unun ise Anadolu Liselerine yerleştiklerini belirten Şuhut Kurtuluş İhsan Küçükarslan Ortaokulu Müdür Yardımcısı Murat Kosku çalışmalarıyla ilgili Akar’a bilgiler aktardı. Daha sonra Şuhut İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Eroğlu Zafer Kalkınma Ajansı’nın destekleriyle hayata geçirdikleri Zafer Anadolu Lisesi bahçesinde bulunan Kendin Yap Atölyesi’ni yerinde Akar’a gezdirerek bilgiler aktardı. Kendin Yap Atölyesi’nde Robotik Kodlama, 3D Tasarım, Sosyal Girişimcilik ve Dijital Sanat ve Medya istasyonları gibi bölümlerle ilgili geniş bilgiler veren Eroğlu projenin gerçekleşmesinde tüm emek verenlere teşekkür etti.
Daha sonra Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt ile ilçede yeni göreve başlayan Şuhut Kaymakamı Erkan Kaçmaz’ı ziyaret eden Gün FM Yönetim Kurulu Başkanı Fadime Akar her iki isme de çalışmalarında başarılar dileyerek ilçede yapılan çalışmalarla ilgili bilgiler aldı.
Ziyaretlerde Gün FM Genel Yayın Yönetmeni Faruk Bangir de hazır bulundu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır