passo
Süslü Kadınlar Bisiklet Turu

Süslü Kadınlar Bisiklet Turu

Süslü Kadınlar Bisiklet Turu 18 Eylül Pazar günü onuncu yılında yaklaşık 30 ülkede ve 200 şehirde eş zamanlı olarak gerçekleşecek. Süslü Kadınlar Bisiklet Turu Afyonkarahisar Koordinatörü Aliye Mete Sert Gün FM’in konuğu oldu. Sert programda herkesi 18 Eylül 2022 Pazar günü saat 15.00’de Zafer Meydanı’na davet etti. Farkındalık etkinliği olduğu için turun kısa mesafe ve […]

Süslü Kadınlar Bisiklet Turu 18 Eylül Pazar günü onuncu yılında yaklaşık 30 ülkede ve 200 şehirde eş zamanlı olarak gerçekleşecek.

Süslü Kadınlar Bisiklet Turu Afyonkarahisar Koordinatörü Aliye Mete Sert Gün FM’in konuğu oldu. Sert programda herkesi 18 Eylül 2022 Pazar günü saat 15.00’de Zafer Meydanı’na davet etti.

Farkındalık etkinliği olduğu için turun kısa mesafe ve yavaş sürüş olarak yapılacağını kaydeden Sert, “Şehirlerin ulaşım sisteminde odağın sadece otomobil olmadığı ve farklı ulaşım şekillerinin düşünülmesi gerekiyor. Bisiklet en sağlıklı, çevre dostu bir ulaşım aracıdır. 18 Eylül Pazar günü saat 15.00’de herkesi Zafer Meydanı’na davet ediyorum” diye konuştu.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır