passo
Süslü kadınlar bu Pazar pedallıyor

Süslü kadınlar bu Pazar pedallıyor

Süslü Kadınlar Bisiklet Turu Afyonkarahisar Koordinatörü Aliye Mete Sert Gün FM’de yayınlanan Gündem programına konuk oldu. Sert bu Pazar yapılacak olan Süslü Kadınlar Bisiklet Turu’na pandemi nedeniyle bireysel katılım olacağını söyleyerek herkesi bu organizasyona katılmaya davet etti. “Bu yıl toplu sürüş yok” “Yaşadığımız pandemi dolayısıyla maalesef bu yıl toplu sürüş olmayacak” diyen Süslü Kadınlar Bisiklet […]

Süslü Kadınlar Bisiklet Turu Afyonkarahisar Koordinatörü Aliye Mete Sert Gün FM’de yayınlanan Gündem programına konuk oldu. Sert bu Pazar yapılacak olan Süslü Kadınlar Bisiklet Turu’na pandemi nedeniyle bireysel katılım olacağını söyleyerek herkesi bu organizasyona katılmaya davet etti.
“Bu yıl toplu sürüş yok”
“Yaşadığımız pandemi dolayısıyla maalesef bu yıl toplu sürüş olmayacak” diyen Süslü Kadınlar Bisiklet Turu Afyonkarahisar Koordinatörü Aliye Mete Sert, “Yani bir meydanda toplanıp, basın açıklaması yapmayacağız. Bu yıl etkinliği bireysel olarak yapacağız. Her yıl olduğu gibi bisikletlerimizi süsleyip bireysel sürüş yapacağız. Sürüşümüzü 20 Eylül Pazar günü yapacağız. Katılmak isteyenler turlarını istedikleri saatte ve istedikleri güzergahta yapacaklar. Katılımcıların bol bol fotoğraf çekip bizleri etiketlemelerini rica ediyoruz. 20 Eylül Pazar günü süslü bisikletleriyle fotoğraflar çektiren katılımcılar sosyal medya hesaplarından #SKBT2020 ve #otomobilsizpazar ortak etiketleriyle seslerini duyurabilirler” şeklinde konuştu.
Yayın sonrası Gün FM Yönetim kurulu Başkanı Fadime Akar’a elleriyle yaptığı bisiklet maketini hediye eden Süslü Kadınlar Bisiklet Turu Afyonkarahisar Koordinatörü Aliye Mete Sert, Gün FM’e seslerini duyurma imkanı verdikleri için teşekkür etti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır