passo
Süslü Kadınlar Pazar günü pedallayacak

Süslü Kadınlar Pazar günü pedallayacak

Süslü Kadınlar Bisiklet Turu Afyonkarahisar Organizatörü Aliye Mete Sert Gün FM’in konuğu oldu. Sert bu yıl ilimizde dördüncüsü düzenlenecek olan Süslü Kadınlar Bisiklet Turu’nun 19 Eylül Pazar günü saat 15.00’de Zafer Meydanı’ndan başlayacağını belirterek herkesi tura katılmaya davet etti. Programda Pazar günü düzenlenecek olan Süslü Kadınlar Bisiklet Turu ile ilgili bilgi veren Aliye Mete Sert, […]

Süslü Kadınlar Bisiklet Turu Afyonkarahisar Organizatörü Aliye Mete Sert Gün FM’in konuğu oldu. Sert bu yıl ilimizde dördüncüsü düzenlenecek olan Süslü Kadınlar Bisiklet Turu’nun 19 Eylül Pazar günü saat 15.00’de Zafer Meydanı’ndan başlayacağını belirterek herkesi tura katılmaya davet etti.
Programda Pazar günü düzenlenecek olan Süslü Kadınlar Bisiklet Turu ile ilgili bilgi veren Aliye Mete Sert, “İzmirli bir tarih öğretmeninin 9 yıl önce başlattığı “Süslü Kadınlar” bisiklet turu, adım adım Türkiye’ye yayılmaya devam ediyor. Bu sene aralarında Afyonkarahisar’ın da birçok şehrimizde yapılacak. Süslü Kadınlar Bisiklet Turu bu sene 19 Eylül Pazar günü saat 15.00’da Zafer Meydanı’ndan başlayacak. Afyonkarahisar’da dördüncüsü yapılacak Süslü Kadınlar Bisiklet turuna bu sene daha fazla ilgi olacağını düşünüyorum. Tüm vatandaşlarımızı turumuza bekliyoruz” diye konuştu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır