passo
Tarihi Taşhan ziyaretçilerini bekliyor

Tarihi Taşhan ziyaretçilerini bekliyor

Tarihi Taşhan İşletmecisi İhsan Soysal Gün FM’de Güne Merhaba programının konuğu oldu. Gün FM Genel Yayın Yönetmeni Faruk Bangir’in sorularını yanıtlayan Soysal çalışmalarıyla ilgili bilgiler verdi. Tarihi Taşhan’ın işletmeciliğini yapmaktan son derece mutlu olduğunu söyleyen Soysal, “Taşhan’ın restorasyonunun tamamlanması ile ilimiz çok önemli bir mekanı kazanmış oldu. Çarşımızda ilimizin geleneksel sanatlarıyla ilgili birçok işyeri bulunuyor. Ziyaretçilerimiz […]

Tarihi Taşhan İşletmecisi İhsan Soysal Gün FM’de Güne Merhaba programının konuğu oldu. Gün FM Genel Yayın Yönetmeni Faruk Bangir’in sorularını yanıtlayan Soysal çalışmalarıyla ilgili bilgiler verdi.

Tarihi Taşhan’ın işletmeciliğini yapmaktan son derece mutlu olduğunu söyleyen Soysal, “Taşhan’ın restorasyonunun tamamlanması ile ilimiz çok önemli bir mekanı kazanmış oldu. Çarşımızda ilimizin geleneksel sanatlarıyla ilgili birçok işyeri bulunuyor. Ziyaretçilerimiz Taşhan’ın otantik dokusunu gözlemleyip geleneksel sanatlarla ilgili ürünleri satın alabiliyorlar. İl dışından gelenler olduğu gibi yoğun olarak ilimizin sakinleri de bizi yalnız bırakmıyorlar. Tüm Afyonkarahisarlı hemşerilerimize destekleri dolayısıyla çok teşekkür ederim” diye konuştu.

“Ramazan ayında sürprizlerimiz var”

Taşhan’ın restorasyon aşamasında ve sonrasında emek verenlere teşekkür eden Soysal, “Sn. Valimiz ve Belediye Başkanımız başta olmak üzere tüm emeği geçenlere çok teşekkür ederim. İlimizin gezilmesi gereken mekanları arasına Taşhan Çarşımız da girdi. Ramazan ayında da misafirlerimize yönelik güzel sürprizler hazırladık. Herkesi tarihi çarşımızı ziyarete bekliyoruz” şeklinde değerlendirmede bulundu.

Yayın sonrası Gün FM Yönetim Kurulu Başkanı Fadime Akar ile görüşen Tarihi Taşhan İşletmecisi İhsan Soysal Akar’a yayın dolayısıyla teşekkür etti. Akar ise Soysal’ın çalışmalarında başarılar diledi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır