passo
“Taşhan’da Kadınlar Pazarı açılacak”

“Taşhan’da Kadınlar Pazarı açılacak”

Gün FM’de yayınlanan Gündem programına Afyonkarahisar Kültür ve Sanat Gönüllüleri Derneği Başkanı İhsan Soysal ile Dernek Üyeleri Fatma Kıvrak ve Şenay Karaçil konuk olarak katıldılar. Programda konuşan Afyonkarahisar Kültür ve Sanat Gönüllüleri Derneği üyeleri kadın emeğinin değerlendirilmesi için yakında tarihi Taşhan’da Kadınlar Pazarı açacaklarını ve kadınların evlerinde yaptıkları ürünlerini bu pazarda satabileceklerini söylediler. “Amacımız kadın […]

Gün FM’de yayınlanan Gündem programına Afyonkarahisar Kültür ve Sanat Gönüllüleri Derneği Başkanı İhsan Soysal ile Dernek Üyeleri Fatma Kıvrak ve Şenay Karaçil konuk olarak katıldılar. Programda konuşan Afyonkarahisar Kültür ve Sanat Gönüllüleri Derneği üyeleri kadın emeğinin değerlendirilmesi için yakında tarihi Taşhan’da Kadınlar Pazarı açacaklarını ve kadınların evlerinde yaptıkları ürünlerini bu pazarda satabileceklerini söylediler.
“Amacımız kadın emeğinin değerlendirilmesi”
Kadın emeğinin değerlendirilmesi için yakında Taşhan’da Kadınlar Pazarı açacaklarını söyleyen Afyonkarahisar Kültür ve Sanat Gönüllüleri Derneği Başkanı İhsan Soysal,”Aralık ayının başında her Cumartesi tarihi Taşhan’da Kadınlar Pazarını açacağız. Amacımız evinde el sanatlarıyla ilgili üretimler yapan kadınlarımızın üretimlerini pazarlayıp aile bütçelerine katkı sağlayabilmektir. El sanatlarıyla ilgili üretim yapan ve bunları satmak isteyen tüm kadınlarımızı Taşhan’a bekliyoruz. Bizimle irtibata geçerek pazarda yerlerini alabilirler” şeklinde konuştu.
Kendilerinin de Taşhan’da işyerleri olduğunu ve kadın girişimci olmaktan mutluluk duyduklarını dile getiren Fatma Kıvrak ve Şenay Karaçil de üretim yapan tüm kadınları beklediklerini kaydettiler.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır