• Orman ve Su İşleri Bakanı, Adalet ve Kalkınma Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Veysel Eroğlu
  Orman ve Su İşleri Bakanı, Adalet ve Kalkınma Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Veysel Eroğlu
 • CHP Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu
  CHP Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu
 • CHP Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu
  CHP Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu
 • CHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin
  CHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin
 • Gün Fm Ziyaretler
  Gün Fm Ziyaretler
 • Her Cumartesi Gün FM’de yayınlanan Basın Odası
  Her Cumartesi Gün FM’de yayınlanan Basın Odası
 • Sağlıklı yaşam merkezi çalışanları Gün FM’de
  Sağlıklı yaşam merkezi çalışanları Gün FM’de
 • Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt
  Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt
 • Şuhut Kaymakamı Ferit Görükmez
  Şuhut Kaymakamı Ferit Görükmez
 • Tabip Odası Başkanı Dr. Murathan Leblebicioğlu
  Tabip Odası Başkanı Dr. Murathan Leblebicioğlu
Afyon Gün Fm 99.9
Toptaş: “Başbakan toplumu kamplaştırıyor”
Toptaş: “Başbakan toplumu kamplaştırıyor”
CHP Afyonkarahisar Milletvekili Ahmet Toptaş Gün FM’de Gazeteci İsmail Akar’ın konuğu oldu. “18 Mart’ta TBMM’nin toplanmasını çok önemsiyoruz” TBMM’nin 18 Mart’ta toplanması için parti olarak bir önerge verdiklerini belirten CHP...
14 Mart 2014 13:31
Font1 Font2 Font3 Font4

CHP Afyonkarahisar Milletvekili Ahmet Toptaş Gün FM’de Gazeteci İsmail Akar’ın konuğu oldu.

“18 Mart’ta TBMM’nin toplanmasını çok önemsiyoruz”

TBMM’nin 18 Mart’ta toplanması için parti olarak bir önerge verdiklerini belirten CHP Afyonkarahisar Milletvekili Ahmet Toptaş, “Diğer iki muhalefet partisi de önergemize destek veriyor. 18 Mart’ta TBMM’nin toplanmasını çok önemsiyoruz. Bugüne kadar hiçbir saklanacak yeri kalmamasına rağmen Hükümet olan biteni halkın gözünden kaçırmaya, seçime kadar saklamaya çalışıyor. Ortada çok ciddi yolsuzluk iddiaları, rüşvet iddiaları var. Ortada ayakkabı kutularından çıkan paralar, evlerden çıkan kasalar var. Hükümet bunlar yokmuş gibi bizleri seçime götüremez. Bakanlar hakkında hazırlanan fezlekeler daha önce Meclis’e gelmişti. Meclis Başkanlığı geri gönderdi. Şimdi o fezlekeler yeniden geldi. Bu fezlekelere bakmamız, görmemiz lazım. Seçimde oy kullanacak insanlarımızın bu kişilerin ne yaptığını görmeleri lazım. Kimin ne yaptığının ortaya çıkması lazım. Hükümet bunu saklamak istiyor. Bunlar daha buzdağının görünen kısımları. Bu olup biteni toplumun gözünün önüne sereceğiz. Bu ülkenin kaynaklarını, emekçinin hakkını soyan bir sistemi sorgulayacağız. Bu fezlekelerin bir an önce TBMM’de okunması gerekiyor” diye konuştu.

“Genel Başkanımız geçtiğimiz iki yılda 3-4 sefer ilimizi ziyaret etti”

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun ilimizi çok sevdiğini söyleyen Milletvekili Toptaş, “Genel Başkanımız geçtiğimiz iki yılda 3–4 sefer ilimizi ziyaret etti. Afyon’da seçim çalışmalarına destek olması ve halkımıza moral vermesi açısından Genel Başkanımızın mitingini çok önemsiyoruz. Bizler Genel Başkanımızın mitingine hazırlanıyoruz” dedi.

“Yüzde 51 senin askerin mi?”

Başbakan’ın daha önce yüzde 51’i evinde zor tutuyorum dediğini hatırlatan Toptaş, “Bu ne demek? Yüzde 51 senin askerin mi? Kim bu yüzde 51? Bu yüzde 51 ülkeye hizmet etmek isteyen benim gibi, senin gibi insanlar. Nasıl yüzde 51 senin oluyor da sen bu insanları zor tutuyorsun? Biz hiç kimseyi benim diye saymıyoruz. Benim diye bir şey olmaz. Bu ülkede her vatandaş ayrı bir değerdir. Kimsenin kulu, kölesi değildir.  Dolayısıyla Sayın Başbakan toplumu kamplaştırmaktadır” diye değerlendirmede bulundu.

Yerel seçimlerde il merkezi ve ilçelerde iddialı olduklarını kaydeden Toptaş, birçok noktada seçimi kazanacaklarını söyledi.

 


Bu haberler ilginizi çekebilir!
Yukarı Geri Ana Sayfa