passo
“Tüm Afyonkarahisarlıları bekliyoruz”

“Tüm Afyonkarahisarlıları bekliyoruz”

Afyonkarahisar Double Tree By Hilton Genel Müdürü Sait Önay Gün FM’de yayınlanan Gündem programına konuk olarak katıldı. Afyonkarahisar Double Tree By Hilton’un açılışının yapılacağını dile getiren Önay, “Otelimizde 115 oda da 250 yatak ve 140 çalışan ile misafirlerimize hizmet veriyoruz. Hizmet kalitesi çok önemli. Biz bu şehirde hizmetimizle öne çıkmak istiyoruz. Tabiî ki diğer otellerimiz […]

Afyonkarahisar Double Tree By Hilton Genel Müdürü Sait Önay Gün FM’de yayınlanan Gündem programına konuk olarak katıldı.
Afyonkarahisar Double Tree By Hilton’un açılışının yapılacağını dile getiren Önay, “Otelimizde 115 oda da 250 yatak ve 140 çalışan ile misafirlerimize hizmet veriyoruz. Hizmet kalitesi çok önemli. Biz bu şehirde hizmetimizle öne çıkmak istiyoruz. Tabiî ki diğer otellerimiz ve otelci arkadaşlarımız da iyi hizmetler veriyorlar. Biz burada Hilton farkını oluşturmak istiyoruz. Öncelikle bunu misafirlerimizin konaklama konforu olarak ifade edebiliriz. Otelimizin tüm odaları son teknolojik teçhizatla donatıldı. Misafirlerimizin odaya girdikleri an itibariyle varlık sensörü diye adlandırdığımız otelimizin teknolojik bir yapısı sayesinde hiçbir düğmeye basmadan aydınlatması açılıp devamında klima çalışıyor. Misafir odadan ayrılıncaya kadar hizmet aynı şekilde devam ediyor” diye konuştu.
“Hilton farkı ve kalitesiyle insanlarımızı ağırlamak istiyoruz”
İlimize böylesi önemli bir yatırımı kazandıran Altınpınar ailesinin öngörüsü ve vizyonunun çok önemli olduğunu belirten Önay, “Tüm Afyonkarahisarlıları otelimize bekliyoruz. Laressa isimli restoranımızda Türk ve dünya mutfağının seçkin lezzetleri misafirlerimizi bekliyor. Balo salonlarımızda düğün ve özel gün organizasyonları başarıyla yapılmaktadır. Her türlü etkinlikte Hilton farkı ve kalitesiyle insanlarımızı ağırlamak istiyoruz” şeklinde değerlendirmede bulundu.
Dinleyicilerin sorularıyla katıldıkları yayın turizme ilişkin sohbetlerle sürdürüldü.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır