passo
“Tüm annelerimizi etkinliğimize bekliyoruz”

“Tüm annelerimizi etkinliğimize bekliyoruz”

Ebeveyn Koçu, Araştırmacı-Yazar Ferhan Çınar Gün FM’in konuğu oldu. Çınar 30 Haziran Çarşamba günü düzenleyeceği, “Afyon’un bilinçli anneleriyle buluşuyoruz” etkinliğine anneleri davet etti. 30 Haziran Çarşamba günü saat 14.00’de Çakmak Marble Hotel’de güzel bir etkinlik düzenlediklerini belirten Ebeveyn Koçu, Araştırmacı-Yazar Ferhan Çınar, “Etkinlikte annelerimizle çay sohbeti eşliğinde tanışma, deneyim paylaşımı ve soru-cevap eşliğinde sorunlarımızı konuşacağız. […]

Ebeveyn Koçu, Araştırmacı-Yazar Ferhan Çınar Gün FM’in konuğu oldu.
Çınar 30 Haziran Çarşamba günü düzenleyeceği, “Afyon’un bilinçli anneleriyle buluşuyoruz” etkinliğine anneleri davet etti.
30 Haziran Çarşamba günü saat 14.00’de Çakmak Marble Hotel’de güzel bir etkinlik düzenlediklerini belirten Ebeveyn Koçu, Araştırmacı-Yazar Ferhan Çınar, “Etkinlikte annelerimizle çay sohbeti eşliğinde tanışma, deneyim paylaşımı ve soru-cevap eşliğinde sorunlarımızı konuşacağız. Katılanlara katılım belgesi vereceğiz ve sürpriz hediyeler olacak. Katılmak isteyen annelerimiz bana sosyal medya aracılığıyla ulaşarak katılım koşullarını öğrenebilirler. Bu anlamlı etkinliğe tüm annelerimizi bekliyoruz” diye konuştu.
“Biraz nefes almaya ihtiyacımız var”
Programda annelere seslenen Çınar, “Meşakkatli ve uzun bir yolculukta olduğunuzun farkındayım. Çevreniz, iç sesiniz, okuduğunuz kitaplar ve sosyal medya sizleri bu yolculukta daha da yoruyor. Tüm bunlar kafanızı karıştırıyor ve sizleri yetersizlik hissiyle mücadeleye bırakıyor. Biliyorum, biraz nefes almaya, dinginleşmeye, sizin gibi hisseden diğer annelerle sohbet etmeye ihtiyacınız var. Hoşgörü ve sevgiyle ihtiyacınız olan motivasyonu etkinliğimizde birlikte sağlayalım. Gelin, bize katılın. Tüm annelerimizle tanışabilmeyi heyecanla bekliyorum” şeklinde değerlendirmede bulundu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır