passo
“Tüm ihtiyaç sahiplerine ulaşmaya çalışıyoruz”

“Tüm ihtiyaç sahiplerine ulaşmaya çalışıyoruz”

Afyonkarahisar Belediyesi ve Gün FM işbirliğinde düzenlenen Şehir Saati programına Afyonkarahisar Belediyesi Muhtarlık ve Sosyal Hizmetler Müdürü Mustafa Demirhüyük konuk oldu. Demirhüyük programda biriminin çalışmaları hakkında bilgiler verdi. Programda biriminin faaliyetlerinden bahseden Muhtarlık ve Sosyal Hizmetler Müdürü Mustafa Demirhüyük, “Birçok faaliyetimiz var. İhtiyaç sahibi ailelerin çocuklarına toplu sünnet şöleni düzenliyoruz. Sultan Divani anma 40 hatimli […]

Afyonkarahisar Belediyesi ve Gün FM işbirliğinde düzenlenen Şehir Saati programına Afyonkarahisar Belediyesi Muhtarlık ve Sosyal Hizmetler Müdürü Mustafa Demirhüyük konuk oldu. Demirhüyük programda biriminin çalışmaları hakkında bilgiler verdi.

Programda biriminin faaliyetlerinden bahseden Muhtarlık ve Sosyal Hizmetler Müdürü Mustafa Demirhüyük, “Birçok faaliyetimiz var. İhtiyaç sahibi ailelerin çocuklarına toplu sünnet şöleni düzenliyoruz. Sultan Divani anma 40 hatimli şifalı aşure etkinliği düzenliyoruz. İhtiyaç sahibi ailelerin çocuklarına eğitime katkı yardımı yapıyoruz. Yeni bebekleri olan ailelere hoş geldin bebek projesi kapsamında hoş geldin paketi veriyoruz. Araç sevk birimi vasıtasıyla belediyemize ait veya kiralık araçların koordinasyonunu sağlıyoruz. Beyaz masamıza gelen talep, şikayet ve önerilerin ilgili müdürlüklere aktarımını yaparak sonuçlandırılmasını sağlıyoruz. Cimer, info, whatsapp, açık kapı ve bilgi edinme vasıtasıyla vatandaşlarımızdan gelen talep, şikayet ve önerileri süresi içerisinde ilgili müdürlüklere aktarımını sağlıyoruz. Muhtarlar Derneği ve mahalle muhtarlarımızla koordineli olarak ilgili mahallelerin istek ve önerilerini muhtarlık bilgi sistemi vasıtasıyla ilgili müdürlüklere aktarıyoruz” diye konuştu.

Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’in talimatlarıyla tüm ihtiyaç sahiplerine ulaştıklarını söyleyen Demirhüyük yapılan çalışmalarla ilgili detaylı bilgiler aktardı.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır