passo
“Tüm kadınları bekliyoruz”

“Tüm kadınları bekliyoruz”

Kadın Kültür Evleri ve Gün FM işbirliğinde süren Kadına Dair programına Erkmen Kadın Kültür Evi Müdiresi Seda Işıkçı, Kadın Kooperatifi Üyesi Şerife Boztaş ve Kooperatif Başkan Yardımcısı Fadime Korkmaz konuk oldular. Tüm kadınları Erkmen Kadın Kültür Evine davet eden Erkmen Kadın Kültür Evi Müdiresi Seda Işıkçı, “Bizler Kadın Kültür Evi’nde bulunduğumuz için çok şanslıyız. Kadın […]

Kadın Kültür Evleri ve Gün FM işbirliğinde süren Kadına Dair programına Erkmen Kadın Kültür Evi Müdiresi Seda Işıkçı, Kadın Kooperatifi Üyesi Şerife Boztaş ve Kooperatif Başkan Yardımcısı Fadime Korkmaz konuk oldular.

Tüm kadınları Erkmen Kadın Kültür Evine davet eden Erkmen Kadın Kültür Evi Müdiresi Seda Işıkçı, “Bizler Kadın Kültür Evi’nde bulunduğumuz için çok şanslıyız. Kadın Kültür Evi ve Kooperatifinin Erkmen’de de kurulmuş olması büyük mutluluk. Tüm emek verenlere çok teşekkür ederiz. Bizler penyeden bebek zıbını, yeni doğan seti, bebek battaniyesi, el yapımı takılar ve daha birçok ürün üretiyoruz. Tüm kadınlarımızı Kültür Evimize bekliyoruz” diye konuştu.

Erkmen Kadın Kooperatifi Üyesi Şerife Boztaş ve Kooperatif Başkan Yardımcısı Fadime Korkmaz da başta Afyonkarahisar Valisi Doç. Dr. Kübra Güran Yiğitbaşı olmak üzere tüm emek verenlere teşekkür ettiler.

Gün FM Yönetim Kurulu Başkanı Fadime Akar ise konuklarına yayın dolayısıyla teşekkür ettiler.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır