passo
“Tüm kadınlarımızı Kültür Evimize bekliyoruz”

“Tüm kadınlarımızı Kültür Evimize bekliyoruz”

Afyonkarahisar Kadın Kültür Evleri ve Gün FM işbirliğinde düzenlenen Kadına Dair programına Afyonkarahisar Merkez Mareşal Fevzi Çakmak Kadın Kültür Evi Müdiresi Hilal Büyükben, Belediye Temsilcisi Öznur Alhan ve Kadın Kültür Evi Katılımcısı Fadime Konak konuk oldu. Afyonkarahisar Merkez Mareşal Fevzi Çakmak Kadın Kültür Evi’nin yaklaşık 5 aydır hizmette olduğunu belirten Kadın Kültür Evi Müdiresi Hilal […]

Afyonkarahisar Kadın Kültür Evleri ve Gün FM işbirliğinde düzenlenen Kadına Dair programına Afyonkarahisar Merkez Mareşal Fevzi Çakmak Kadın Kültür Evi Müdiresi Hilal Büyükben, Belediye Temsilcisi Öznur Alhan ve Kadın Kültür Evi Katılımcısı Fadime Konak konuk oldu.

Afyonkarahisar Merkez Mareşal Fevzi Çakmak Kadın Kültür Evi’nin yaklaşık 5 aydır hizmette olduğunu belirten Kadın Kültür Evi Müdiresi Hilal Büyükben, “Yakında üretimlerimize başlayacağız. Şehrimizin simgesi olan bebekler ve gastronomi önlükleri üreteceğiz. Şu anda Kültür Evimizde eğitim hizmetlerimiz sürüyor. Alanında uzman konuklarımızı ağırlıyor ve katılımcı kadınlarımızı bilgilendiriyoruz. Katılımlarımız oldukça iyi durumda. Kadın Kültür Evleri projesini hayata geçiren Sayın Valimiz Gökmen Çiçek ve Saygıdeğer Eşleri Sümeyra Çiçek’e ve Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Zeybek’e çok teşekkür ederiz. Tüm kadınlarımızı Kültür Evimize bekliyoruz” diye konuştu.

Programda Belediye Temsilcisi Öznur Alhan ve Kadın Kültür Evi Katılımcısı Fadime Konak ise tüm kadınları Kültür Evine davet ederek emek veren yetkililere teşekkür ettiler.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır