passo
“Tüm öğrencilere başarılar dilerim”

“Tüm öğrencilere başarılar dilerim”

İstek Afyon Okulları Kampüs Müdürü Deniz Dikbaş Gün FM’de Eğitimci-Yazar Lokman Özkul’un sunduğu Eğitim Saati programına konuk oldu. Programda üniversite sınavı ve LGS sonrası tercihler ve yerleştirme süreci konuşuldu. Sınava girecek olan tüm öğrencilere başarılar dileyen İstek Afyon Okulları Kampüs Müdürü Deniz Dikbaş, “Zor bir yıl yaşadık. Pandemi dolayısıyla tüm dünyada hayat bambaşka bir hal […]

İstek Afyon Okulları Kampüs Müdürü Deniz Dikbaş Gün FM’de Eğitimci-Yazar Lokman Özkul’un sunduğu Eğitim Saati programına konuk oldu.
Programda üniversite sınavı ve LGS sonrası tercihler ve yerleştirme süreci konuşuldu.
Sınava girecek olan tüm öğrencilere başarılar dileyen İstek Afyon Okulları Kampüs Müdürü Deniz Dikbaş, “Zor bir yıl yaşadık. Pandemi dolayısıyla tüm dünyada hayat bambaşka bir hal aldı. Öğrencilerimiz uzaktan eğitimle eğitim hayatlarını sürdürdüler. Yaşanan her zorluktan ders çıkarmak lazım. Biz kurum olarak 8’nci ve 12’nci sınıf öğrencilerimizle şartlar elverdiği sürece yüz yüze eğitim yapmaya çalıştık. Hafta sonları takviye kursları düzenledik. Ne yaparsak yapalım öğrencilerin pandemi şartlarını üzerinde baskı hissetmesi bir olumsuzluk yarattı. Rahatça dışarı çıkamadılar ve arkadaşları ile biraraya gelemediler. Maske ile dersleri sürdüler. Ancak bu şartlara sığınmamak lazım. Bu şartları herkes yaşadı. Öğrencilerimiz yapabilecekleri en iyiyi yapacaklardır. Buna inanıyorum. Ne olursa olsun psikolojilerini sağlam tutup rahat olsunlar. Normal alışkanlıklarının dışına çıkmasınlar. Sınav öncesi son kontrollerini mutlaka yapsınlar. Uyuma düzenlerini düzene soksunlar” diye konuştu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır